Toplam 944 ürün görüntüleniyor.

Özel Tasarım Çift Kanat Fon Perde Ürünleri

Geniş pencerelere sahip olan oturma odası, salon veya mutfaklarda perde tasarımlarının da genelde dekorasyona uygun bir şekilde sağlanması gerekir. Çünkü genel dekorasyon içerisinde perde; rengi, boyutları ve uygulaması ile bütün görüntüyü değiştirebilir. Modern bir dekorasyon içerisinde de perde uygulamalarında en alt kademede güneşlik, orta kademede tül ve en ön kademede çift kanat fon perde uygulaması bulunmalıdır. Bu uygulama içerisinde çift kanat hazır fon perde simetrik bir yapıyla her iki pencerenin önünde pileli veya pilesiz bir şekilde kullanılabilir. Perdeler açık konumda veya her iki tarafa toplanarak sabit hale getirilmiş konumda ayrı ayrı görsellikler sağlayabilir. Bu görselliklerin elde edilebilmesi açısından da fon perde çift kanat ürünlerinde özel bir üretim yapılması gerekir. Bu özel üretim için perde ürünlerinde en ideal malzeme seçimi olarak pamuk ve polyester malzeme karışımı tercih edilmektedir.

Çift Kanat Hazır Fon Perde Kullanım Avantajı

Bazı ev sahipleri için pencerelerde perde kalabalığından kurtulmak önem arz ettiğinden tek bir güneşlik veya stor perde kullanımı seçilebilir. Ancak bazı evlerde dekorasyonun vazgeçilmez öğeleri arasında fon perdeler yer alır. Bu kullanım açısından da geniş pencerelere sahip oturma odası ve salon gibi alanlarda çift kanat fon perde ihtiyacı bulunur. Bu ürün öncelikle en büyük avantajını dekoratif özelliği sayesinde ortaya koymaktadır. Çünkü günümüzde fon perde çift kanat üretimleri gerçekleştirilirken, polyester ve pamuk karışımı kumaş dokuması üzerinde canlı ve çok doğal bir şekilde 3D dijital baskı uygulaması sağlanmaktadır. Uygulama sayesinde iki kanat fon perde sistemleri üzerinde çok geniş ve açık uçlu bir görsellik sağlanabilmektedir. Bu görsellik ile birlikte de modern, avangart, geleneksel, sportif veya resmi döşenmiş tüm salonlarda çift kanat fon perde kullanımı sağlanabilmektedir. Önemli olan nokta dekoratif özellikler bağlamında doğru renk ve desenlerin seçilmesi ile bu perdelerin doğru boyutlarda her pencerede kullanılmasıdır. Kullanımda bu perdeler kimi zaman bir güneşlik yerine de geçebilir kimi zaman sadece sağ ve sol tarafta sabitlenmiş yapısıyla dekorasyona katkı sağlayarak, durduğu yerde özel bir estetik sunabilir. Aslında bu noktada perde üzerindeki desenin kullanım şeklinde de önemli bir yeri bulunmaktadır.

Çift Kanat Fon Perde Renk Seçimleri

Evinizde fon perde çift kanat kullanımı gerçekleştirecekseniz, en önemli ayrıntı renk seçimi yapmanızdır. Çünkü perdenin rengi, evin ışık alma oranını, ne kadar aydınlık olacağını ve genel dekorasyonun ne kadar canlı ya da pastel olacağını belirler. Örneğin, salonda veya oturma odasında zemin koyu bir parke ile kaplı ise bu parke üzerinde uyumlu renkler ile doğru iki kanat fon perde seçimi yapılmalıdır. Yani koyu kahverengi bir parça üzerinde siyah bir fon perde yerine daha açık bej veya krem renk gibi bir fon perde seçimi doğru tercih sağlayabilir. Eğer bu ürünler salon ve oturma odası yerine yemek odası ya da çocuk odası içerisinde kullanılacaksa, renk seçimine bakıldığında çift kanat hazır fon perde için her zaman canlı seçimler yapılmalıdır. Hele ki çocuk odalarında odayı karanlığa boğmayacak renkli ve keyifli hale getirecek perde seçimleri yapmak önemlidir. Bu sayede çocuk odası canlı yapısını kaybetmeden aydınlık ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Ancak yine salon ve oturma odalarına dönüldüğünde, çift kanat fon perde kullanımı için mobilya uyumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Evinizde kullandığınız mobilyaların gri, kahverengi, siyah, bej veya lacivert renkte olması gibi tüm özelliklere bağlı olarak bu mobilya renkleri ile uyumlu renk ve desenlerde perde seçimleri yapılmalıdır. İşte bu noktada iki kanat fon perde tercihi yaparken, sadece tek renk ve tekdüze perdeler değil onlarca baskı çeşidi ile rengarenk ve göz alıcı perdeler tercih edebilirsiniz.

Özel Çift Kanat Fon Perde Desenleri

Fon perde kullanımlarında günümüzde eski sistemlere göre yepyeni bir model anlayışı ortaya çıkmıştır. Bu model anlayışı içerisinde de perdelerde rengarenk desenlerin ve görsellerin bulunması yer almaktadır. Standart özellikleri ile bu perdeler 1 metre ölçüye 1 metre perde şeklinde hazırlanırken, korniş veya rüstik ile uyumlu kullanım için pileli veya pilesiz montajı yapılabilir. Bu kullanım özellikleriyle perdeler bulundukları noktada üzerinde bulundurduğu desen sayesinde de değişen bir konumda kullanılabilir. Örneğin, bir çift kanat gri fon perde tercih ettiğinizde, bu gri tabanlı perdenin üzerinde farklı bir desen yer alabilir. Bu özel baskı ile elde edilen desen dünyanın farklı bir ülkesinden etnik bir dansçı veya doğadan keyifli çiçek görselleri olabilir. Bazı ev sahipleri sevdikleri takımın renklerini bazı ev sahipleri ise sadece güzel bir motifin parçalarını bir araya getiren çift kanat fon perde ürünleri talep etmektedir. Tasarımlarda desenlerin uygulanmasında kapılar, simetrik desenler, çizgiler, kareler veya bir görselin ikiye bölünmüş hali gibi birçok uygulama bulunmaktadır. Bu geniş uygulamalar iki kanat fon perde seçimlerinize büyük bir katkı sağlarken, aslında renk yerine desenler sayesinde kullanım alanına uyumlu perdeleri seçmenizi sağlamaktadır.

Çift Kanat Fon Perde Kullanım Sistemi

İstediğiniz kullanım alanına uygun bir şekilde değişen renk ve desenlerde tercih ettiğiniz çift kanat fon perde ürünlerinde kullanım sistemi çok pratik bir yapı sağlar. Çünkü ürünler sizin için stoklarda bulunan kaliteli hammadde sayesinde size özel sıfır şekilde üretildikten sonra size paketli bir şekilde gönderilir. Bu paket içerisinde 1 metre ölçü için 1 metre pilesiz düz dikim perde yer alır. Bu perdeyi ekstrafor dikili halde kullanıma hazır bir şekilde üzerine taktığınız rüstik halkaları veya korniş düğmeleriyle montaj edebilirsiniz. Montajı tamamlanan çift kanat fon perde ucuz ürünleri, sonrasında kolaylıkla pile ayarı yapılarak hazır bir hale getirilebilir. Pile ayarının yapılması açısından bu perdelerde korniş veya rüstik düğmelerinin mesafeleri ayarlanmalı ve sonrasında perde üzerinde toplama halkası kullanımı isteğe bağlı olarak sağlanmalıdır. Bu pratik montaj sayesinde çift kanat fon perde ucuz ürünleri hazır hale gelirken, sonraki dönemlerde de ürünlerde çok kolay bir şekilde temizlik sağlanabilir. Çünkü fon perde çift kanat ürünleri çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliği ile 30 derecede tertemiz olmakta ve sonrasında renk özelliklerini kaybetmeden ütü ile hazır hale gelmektedir. Leke tutmaz dertsiz kumaş özelliğindeki bu ürünler 2 yıl boyunca baskı ve kumaş kalitesini koruma garantisi altında yer alır. Ürünler istenildiği durumda kolaylıkla sökülerek, farklı bir ortama yine çok pratik bir şekilde montaj edilebilir. Bu sayede de yıllarca kullanım sürdürülebilir.

2 Kanat Fon Perde Fiyatları

Fon perdelerde renk ve desen seçimlerinin yapılması ile birlikte standart olarak 1 metre pencereye 1 metre perde uygulaması ile ürün teminleri sağlanır. Bu noktada günümüzün standart pencere ölçüleri göz önünde bulundurularak, çift kanat fon perde için en olarak 280 cm ve boy olarak 260 cm gibi standart bir belirleme sağlanmıştır. Bu standart belirleme ile temin ettiğiniz iki kanat fon perde isteğinize bağlı olarak serbest pile oranlarıyla her pencerede kullanılmaktır. Bu ürünlerde fiyat belirleme noktasında çift kanat fon perde için serbest kullanım sağlayabilecek şekilde temin ettiğiniz iki parçalı ürünlerde en önemli nokta adet olmaktadır. Ayrıca seçtiğiniz ürünün kumaş çeşidi ve baskıları da fiyatlar üzerinde etki oluşturmaktadır. Buna bağlı olarak tek renk veya baskılı şekilde tercih ettiğiniz ürünlerde 2 kanat fon perde fiyatları belirlendikten sonra çok pratik bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Alışverişlerinizde sistem tarafından size sunulan tüm avantajlardan yararlanarak, ücretsiz kargo ya da anlık müşteri hizmetleri gibi fırsatları değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.