Toplam 156 ürün görüntüleniyor.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Her Evin İhtiyacı

Evlerde standart olarak kullanım ihtiyacı bulunan tekstil ürünleri içerisinde nevresim takımları, hem tek kişilik hem çift kişilik olarak çocuk ve yetişkinler için her zaman temin edilmesi gereken ürünlerdir. Bu ürünler bazen evlilik öncesinde bazen hediye olarak bazen kullanım nedeni ile yıkandıktan sonra yeniden alınması veya değişim yapılması gibi amaçlar ile çift kişilik nevresim takımı veya tek kişilik olarak tercih edilebilir. Özellikle geniş bir yatakta uyumayı seven veya evli konumda bulunan kişiler için çift kişilik nevresim seti tercih her zaman çok daha doğru bir tercih olarak görülecektir. Ancak bu üründe tercihleri gerçekleştirirken, hem sağlam hem dayanıklı hem de kullanım açısından estetik bir görüntü sağlayan kaliteli ürün tercihleri gerçekleştirmek önemlidir. Bu açıdan da gelişi güzel bir alışveriş yapmak yerine daha fazla inceleyerek ve satın alacağınız ürünün tüm özelliklerini öğrenerek iyi bir seçim yapabilirsiniz.

Doğru Çift Kişilik Nevresim Takımı Seçimi

İster bekar yaşayan, ister evli olan, ister çocuk/genç odalarında çift kişilik yatak kullanan ya da evlilik hazırlığı gerçekleştiren kişiler için çift kişilik nevresim seçimleri gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle tercih edeceğiniz ürün içeriğinde temel olarak mutlaka nevresim ve yastık kılıflarını bulundurmalıdır. Bunun yanında Homefesto tarafından size sunulan iki kişilik nevresim takımı ürün setleri içerisinde yatak çarşafı da yer almaktadır. Zira bilindiği üzere bugün birçok farklı noktada nevresim takımları set olarak alınırken, paket içerisinde sadece nevresim ve yastık kılıfları yer almaktadır. Temin ettiğiniz bu set içerisindeki 3 parça ile birlikte ideal boyutlara sahip olduğu için kullandığınız değişen boyutlardaki çift kişilik yataklarda uyumlu kullanım oluşturacaktır. Fakat bu noktada seçeceğiniz ürünün diğer en önemli özellikleri arasında ürünün kumaş yani malzeme yapısına dikkat etmek gerekir. Çünkü seçilen çift kişilik çarşaf takımı kaliteli bir malzemeye sahip olmadığında, yazın çok fazla terletme ve kışın hava almayan yapısıyla rahatsız etme gibi sorunlar ortaya çıkarabilir. Özellikle kışın paket içerisindeki çift kişilik yorgan kılıfı hava almayan bir özelliğe sahip olduğunda, uyku sırasında kendinizi rahatsız hissetmenize neden olur. İşte bu noktada Homefesto tarafından size sunulan çift kişilik yatak takımı içeriğindeki nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı ile birlikte her parçasında çok kaliteli bir kumaş sağlar. Üretimde kullanılan kumaşın özelliği pollycotton kumaş çeşidi olmasıdır. Bu kumaş çeşidi çok yüksek oranda yani %70 gibi bir oran ile pamuk malzeme ve %30 oranı ile polyester malzeme sayesinde üretilmektedir. Bu iki malzemenin birleştirilmesi sayesinde ütülenmesi kolay, yıkaması kolay, solma ortaya çıkarmayan, kolaylıkla bakım yapılabilen, hava geçirgenliği sağlayan ve akmazlık kalitesi oluşturan bir kumaş elde edilmektedir. Bu kumaş ile birlikte üretimi gerçekleştirilen 2 kişilik nevresim takımı ister yaz ister kış mevsiminde kullanım için size yüksek bir konfor ve kalite sağlar. Tüm bu teknik özellikler yanında pamuklu çift kişilik nevresim takımı tercihlerinizi gerçekleştirirken, üzerinde durmanız gereken bir diğer önemli nokta ise elbette ki ürünün renk ve deseni konusunda hassasiyet göstermenizdir. 

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri

Teknik özelliklere dikkat ederek kaliteli, sizi rahatsız etmeyecek ve sağlıklı bir çift kişilik nevresim takımı tercih ettikten sonra artık bu üründe renk ve desen özellikleri üzerinde durabilirsiniz. Satın alacağınız bu ürün günün en önemli saatlerini geçireceğiniz ve sağlıklı bir hayat için uyku ihtiyacını karşılayacağınız yatak odasında kullanılacaktır. Bununla birlikte bizzat yatak üzerinde kullanılacak olması da göz önünde bulundurulduğunda, hem yetişkinler hem gençler hem de çocuklar için seçilen ürünlerin yatak odasının konsepti, kullanıcının cinsiyeti ve yaşı gibi faktörlere bağlı olarak doğru seçilmesi gerekir. Homefesto tarafından sizlere sunulan nevresim takımı çift kişilik ürünleri, renk ve desen yapılarıyla hem gençlere hem yetişkinlere hitap edebilecek özellikler sağlamaktadır. Çünkü bugün temel olarak çift kişilik yataklar sadece evli çiftler tarafından değil tek kişi tarafından da konforlu ve keyifli bir uyku için tercih edilmektedir. Bu açıdan çocuk odalarında ve genç odalarında da çift kişilik yatak kullanımı bulunuyorsa, nevresim takımları çift kişilik ürünleri temin edilmesi gerekecektir. Bu duruma bağlı olarak çarşaf takımı çift kişilik ürünleri temin edilirken, kullanıcının belirtilen özelliklerine bağlı olarak değişen renk ve desenler tercih edilebilir. Bu renkler ve desenlerde özellikle genç odalar için kız çocuklar açısından düşünüldüğünde onlara hitap edecek daha açık ve cıvıltılı renkler seçilebilir. Erkek çocuklar açısından düşünüldüğünde de daha fazla ilgi çeken değişen figürlerinin bulunduğu desenli ürünler tercih edilebilir.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Nasıl Kullanılır?

Yapı gereği sizlere uygun çift kişilik nevresim takımı ölçüleri ile sunulmakta olan bu paketler, içeriğinde dört farklı parça ile birlikte gelmektedir. Sizin için stok hammaddeden özel bir şekilde üretimi gerçekleştirilerek tarafınıza gönderilen bu ürünleri paketinden çıkardığınızda, paket içerisinde 1 adet nevresim, 1 adet çarşaf ve 2 adet yastık kılıfı bulunacaktır. Bu parçalar içerisinde nevresim çift kişilik bölümü olarak 200x220 cm boyutlarında bir nevresim yer almaktadır. Bu nevresim battaniye veya yorgan gibi ölçülerin tümü ile birlikte uyumlu bir yapıda kullanılabilir ve düğmeli ağzı sayesinde kolaylıkla tak/çıkar işlemleri gerçekleştirilebilir. Bir sonraki nevresim seti çift kişilik takımı parçası ise 220x240 cm boyutlarındaki yatak çarşafı olacaktır. Bu yatak çarşafı günümüzde ideal olarak kullanılan 160x200 cm yataklarda sorunsuz kullanım sağlayacağı gibi daha küçük veya daha büyük boyutlu çift kişilik yataklarda da aynı yapı ile kullanılabilir. Son bölüm olarak çift kişilik çarşaf takımı içerisinde 2 adet 50x70 cm boyutlarında olan yastık kılıfları bulunmaktadır. Bu yastık kılıfları yine evinizde kullandığınız yün yastıklar, pamuklu yastıklar, elyaf yastıklar gibi tüm yastık çeşitleri ile uyumlu şekilde kullanılabilir.

En Ekonomik Çift Kişilik Nevresim Takımı Ürünleri

Çift kişilik nevresim takımı temin etmek istediğinizde, hem eviniz için hem de hediyelik olarak satın alacağınız ürünlerde ekonomi yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu açıdan da bütçenizi sarsmayacak ürünlere ulaşmak istediğinizde Homefesto en kaliteli malzeme ile gerçekleştirdiği üretimlerde size çift kişilik nevresim takımı ucuz ürünlerini sunmayı amaçlamaktadır. Bir set olarak içeriğinde her parçası tam ve kaliteli bir yapıda sunulan bu ürünler; her zaman yıkamaya, ütülemeye ve kullanıma dayanıklı bir şekilde yıllarca solmadan yapısını ve yitirmeden kullanılabilir. Ürünlerde sadece 30-40 derece aralığında çamaşır makinesinde yıkama yapılması ve sonrasında ütüleme yapılması ile birlikte çekme ya da akma gibi problemler yaşanmaz ve en zor lekeler dahi kolaylıkla temizlenebilir. Bu nedenle ucuz nevresim takımı çift kişilik ürünleri tercih etmek isteyen kişiler için en ideal ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. 

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Bahsedildiği şekilde bu ürünler ekonomik yapıları ile birlikte her aile tarafından ev kullanımı veya hediye amaçlı olarak kolaylıkla ve uygun bir bütçe ile satın alınabilir. Bu açıdan standart ölçülere sahip olan ürünleri değişen renk ve desenler arasından yaptığınız seçimler ile internet alışveriş yöntemleri veya WhatsApp sipariş yöntemi ile temin edebilirsiniz. Kategori üzerinde gördüğünüz kadarıyla piyasadaki birçok farklı noktaya göre nevresim takımı çift kişilik fiyatları çok uygun rakamlar oluşturmakta ve bu sayede de avantajlı alışveriş fırsatları ortaya çıkmaktadır. Bu fırsatlar yanında sunulan kargo indirimleri, indirim kampanyaları veya ödeme koşullarında avantajlar göz önünde bulundurulduğunda da çift kişilik nevresim takımı fiyatları tüm bu avantajlar yanında çok uygun rakamlar sağlamaktadır. Çoğu zaman birçok kişi ideal olarak sunulan nevresim takımı çift kişilik fiyatları sayesinde birden fazla ürünü tek bir seferde satın almakta ve bu sayede hem çocukları için hem de kendi oda kullanımı için bu ürünleri temin etmeyi tercih etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.