Toplam 123 ürün görüntüleniyor.

Dekoratif Masa Örtüsü Kalitesini Tercih Edin

Ev dekorasyonu içerisinde bir masa bulunuyorsa, bu masanın da mutlaka bir örtüsü olmalıdır. Çünkü masa örtüsü bu mobilyanın daha düzenli, dekoratif ve uzun ömürlü kullanılması için temel gereklilikler arasında yer alır. Ancak masa için seçeceğiniz bu örtüde de daha ince ve kaliteli bir tercih gerçekleştirmek, yani daha fazla şıklık elde etmek için dekoratif masa örtüsü kullanılabilir. Özenli ve sağlam bir şekilde dokunmuş dekoratif masa örtüsü aynı zamanda üzerinde kullanılan baskı teknolojileri ile rengarenk görselleri masallarınızda kullanabilmek için ayrı bir yere sahiptir. Yani bu masa örtüleri sadece yemek yemek ve servis için masa üzerinde kullanılan bir tekstil ürünü değil genel zamanlarda da dekorasyon için kullanılabilecek bir ürün yapısı sağlamaktadır.

Rengarenk Ve Süslü Dekoratif Masa Örtüsü

Bir masa örtüsü kullanacaksanız, bu ürünün her zaman renkli ve keyifli bir yapıya sahip olması gerekir. Aslında bazı kişiler örtüler için sade tek renk ve klasik tercihler yapmaktan yana olsa da bazı kişiler masada rengarenk bir görüntünün olmasını da isteyebilir. Bu durum eskiden kumaşın dokunması veya işlenmesinde uzun bir uğraş gerektirirken, bugün Homefesto sayesinde elde edeceğiniz masa örtüleri çok özel bir teknoloji ile renkli ipliklerin mikro petek kumaş dokuması ile bir araya getirilmesi sayesinde üretilmektedir. Bu üretimde elde edilen kumaş, hem leke tutmaz bir özelliğe sahip olmakta hem de üzerinde kolaylıkla canlı ve gerçekçi üç boyutlu dijital baskılar yapılabilmektedir. Bu nedenle günümüzde dekoratif masa örtü kullanımı çok pratik ve keyifli bir hale gelmektedir. Eski zamanların ağır, yıkaması zor, kolay yıpranan ve ömrü tükenen örtüleri yerine artık bu masa örtüsü modelleri hem pratik yapıları hem kolay temizlenmeleri hem de onlarca farklı seçenek ile değişen desenlerde kullanabilmeleri sayesinde avantaj oluşturmaktadır. Üstelik bu ürünlerde masanızın boyutu ne olursa olsun birbirinden farklı boyut seçenekleri arasından seçim yaparak, 4-6-8 kişilik masalarınızda kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Masa üzerinde yemek yemediğiniz zamanlarda dahi dekoratif bir şekilde özel bir duruş sergileyen dekoratif masa örtüsü yan taraflarında yer alan oryantal işlemeler sayesinde dantel detayları da sunmakta ve çok daha elit bir kullanım ortaya çıkarmaktadır.

Dekoratif Salon Masa Örtüsü Kullanımı

Salonlarda bulunan masalar ve yemek masaları genellikle belirli misafirlerin evinize davet edildiği veya özel yemekler yenildiği zamanlarda kullanılan masalardır. Çünkü bilindiği üzere birçok kişi evlerinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği için mutfak bölümünde bulunan masayı kullanır ve yemek servisini de çok pratik bir hale getirir. Bu nedenle bahsedilen bu ürünler daha çok dekoratif salon masa örtüsü kapsamında görülebilir. Yani salonda bulunan yemek ve misafir masasının üzerinde dekoratif bir yapı ile kullanılan bu masa örtüleri masa günlerce kullanılmayacak olsa dahi görüntüsüyle salona şık bir yapı kazandırabilir. Masalarda özellikle örtü dışında değişik biblolar, aksesuarlar ve süslerin kullanılması ile birlikte de ayrı bir dekorasyon oluşturulurken, bu çalışma içerisinde dekoratif salon masa örtüsü sayesinde de apayrı bir görsellik sağlanabilir. Çünkü bu örtüler isterseniz çiçek desenleri isterseniz enine veya boyuna çizgiler isterseniz doğa görselleri isterseniz geleneksel motifler ile üzerine uygulanmış baskı teknolojisi sayesinde bir tablo gibi özel bir görüntü sağlar.

Dekoratif Mutfak Masa Örtüsü Kullanımı

Salon için daha çok dekoratif yani adı üstünde süsleme amaçlı kullanım gerçekleştirilen bu örtüler, mutfakta daha özel bir yere sahiptir. Çünkü mutfakta kullanılan dekoratif mutfak masa örtüsü gün boyunca her zaman üzerinde kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği yenilecek, hatta yemek hazırlanacak veya kimi zaman misafir dahi ağırlanacak bir yere sahiptir. Yani bu masa örtüsü arada bir kullanılacak bir ürün değil her gün mütemadiyen kullanılacak bir yapıya sahip olacaktır. Bu açıdan düşünüldüğünde dekoratif mutfak masa örtüsü öncelikle estetik bir görüntüye sahip olmalıdır. Çünkü her gün kahvaltı veya yemek sofralarına oturduğunuzda, örtü üzerindeki görüntü iştahınızı açmalı, sizi masadan uzaklaştırmadan yemek yemeyi keyifli bir hale getirmelidir. Bu açıdan da mutfak dekorasyonunuzda ki temel renklere, aydınlatma koşullarına ve mutfağın ne kadar geniş ya da dar olduğuna bakarak örtü seçimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Doğru örtü seçimlerini gerçekleştirirken, bu ürünlerde tereddütsüz bir şekilde iyi bir seçim yaptığınızda da emin olabilirsiniz. Çünkü dekoratif mutfak masa örtüsü çok sık bir şekilde kirlenecek ve sıklıkla yıkanması gerekecek bir ürün olacaktır. Bu açıdan bakıldığında dekoratif masa örtü isterseniz her gün çamaşır makinesinde yıkayarak temizleyebileceğiniz sorunsuz bir yapı sağlar. 30 derece sıcaklıkta istediğiniz doğal veya gündelik deterjanlar ile ürün yıkanabilir ve sonrasında ütülenerek, tekrar kullanılabilir. Hatta dekoratif masa örtüsü modelleri üzerinde leke tutmaz yani dertsiz kumaş yapısına sahip olduğu için bu ürünlerde herhangi bir yağ, meyve suyu veya çay masaya döküldüğünde kolayca dökülen bölgeyi silerek hızlı bir temizlik dahi yapılabilir.

Dekoratif Masa Örtüsü Modelleri Zenginliği

Görüldüğü üzere hem salon hem yemek odası hem de mutfak için tercih edebileceğiniz dekoratif masa örtüsü modelleri çok geniş ve zengin bir yapıya sahip olarak her modelde ayrı bir renk ve ayrı bir görsellik sağlamaktadır. Görsel kalitesini en az 2 yıl garantili bir şekilde kaybetmeyen bu dertsiz kumaş ürünler, kullanıldığı ortama ayrı bir renklilik katarken, aynı zamanda da istenilen dayanıklılık avantajını oluşturmaktadır. Özellikle masa örtüsü dekoratif seçimlerinizi gerçekleştirirken, aklınızda bulundurmanız gereken en önemli nokta masanızın boyutlarını hesaba katmanızdır. Bu çerçevede sizin için sunulan masa örtüsü modelleri içinde 4 farklı boyut ile alışveriş yapma şansınız bulunmaktadır. Seçebileceğiniz masaüstü dekoratif ürünleri için sırasıyla

  • 120x140 cm
  • 140x180 cm
  • 140x220 cm
  • 140x260 cm gibi ölçüler tercih edilebilir.

Bu ölçüler genellikle mutfak masası, 4 kişilik masa, 6 kişilik masa ve 8 kişilik masa gibi farklı masa türlerine göre uygun masa örtüsü temini için doğru yapılar sağlamaktadır. Ölçülerde en önemli noktalardan birisi, masaya uygun bir boyut belirlediğinizde örtü üzerinde bulunan görsel desen masa üzerinde çok daha oturaklı ve düzgün bir şekilde durabilir. Düşünün ki 4 kişilik bir mutfak masası üzerinde 8 kişilik masada kullanılabilecek masa örtüsü modelleri uyumlu bir kullanım ortaya çıkarmayacaktır. Bu nedenle masanın ölçüsünü göz önünde bulundurarak, size sunulan seçenekler içerisinde en iyi seçimi sağlayabilir ve en keyifli kullanım özelliklerini elde edebilirsiniz.

Dekoratif Masa Örtüsü Fiyatları

Dekoratif yapılı bu örtüler özel bir dokuma işleminden geçirildikten sonra elde edilen kumaş yapısı üzerinde üç boyutlu baskı teknolojisi kullanarak hazır hale getirilmektedir. Örtü kenarlarında oryantal işleme ile birlikte dantel kenarlar sağlanırken, örtüler yıpranmaya, ısıya, yırtılmaya, lekelere ve kirliliğe karşı dayanıklı bir yapı sunmaktadır. Yani her noktasıyla avantajlı, sağlıklı ve sorunsuz bir kullanım yapısı ortaya çıkaracak dekoratif masa örtüsü ürünleri evinizin temel ihtiyacı olan bu ürünlerde en doğru tercihler arasında yer alabilir. Bu tercihi gerçekleştirirken de daha önce belirtildiği şekilde masa ölçüleri ile uygun bir şekilde sunulan örtü ölçüleri göz önüne alınarak istenilen masa örtüsü fiyatları belirlenebilir. Zira genellikle dekoratif masa örtüsü fiyatları için seçtiğiniz örtünün ölçüsü ve dekoratif modelin farkı gibi noktalar belirleyici olmaktadır. Genel çerçevede net bir şekilde görülebilen ideal rakamlı dekoratif masa örtüsü fiyatları sayesinde sunulan kargo ve ödeme avantajları gibi fırsatlar ile alışverişlerinizi çok keyifli bir şekilde yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.