Toplam 499 ürün görüntüleniyor.

Dekoratif Yastık Kılıfları İle Küçük Dokunuşlar

Oturma odası, misafir odası ve salon dekorasyonu gerçekleştirirken, koltuklar üzerinde küçük dokunuşlar gerçekleştirmek için örtüler ve dekoratif yastıklar kullanmak en pratik tercihleri arasında yer alır. Bu çalışmalarda kullanacağınız yastıklar için kendi kılıflarınızı üretmek keyifli gelse de rengarenk değişen baskıları elde edebilmeniz mümkün olmayacağı için hazır bir yapı ile üretilmiş dekoratif yastık kılıfları kullanılabilir. İç kısmında silikon, elyaf, pamuk, yün veya sünger dolgusu ile kullanabileceğiniz dekoratif yastık kılıfı size ev ortamında renkli ve değişen bir görüntüyü küçük bir dokunuş ile elde etme şansı tanır. Örneğin, iki kanepeniz yer alıyorsa, kanepelerde iki köşede bulunacak küçük aksesuarlar sayesinde bu değişimi ve renkliliği sağlamak açısından farklı dekoratif yastık kılıfı kırlent modelleri arasından seçimler gerçekleştirilebilir.

Dekoratif Yastık Kılıfı Modelleri Nasıl Üretiliyor?

Homefesto tarafından sizin için üretilen dekoratif yastık kılıfı modelleri özel bir üretim sisteminden geçiyor. Üretim sistemi içerisinde özellikle stoklarda bulunan yine markanın kendi üretimi olan hammaddeler kullanılıyor. Bu ham maddeler arasında %30 pamuk ve %75 polyester yapısına sahip kumaşlar bulunuyor. Çok sıkı bir dokumaya sahip olan ve dayanıklı yapısı ile hem antibakteriyel hem antialerjik özelliğe sahip olan bu kumaşlar, çift taraflı baskı işlemlerinden geçiriliyor. Bu sayede de ortaya çıkan kırlent kılıfı modelleri her iki tarafı ile aynı şekilde kullanılabiliyor. Üretimde baskı gerçekleştirilmesi için kullanılan tekstil boyaları ise uluslararası bir standartta tercih ediliyor. Bu sayede zararlı kimyasallar içermeyen bu boyalar, yastık üzerinde kullanıldığında ürünler insan veya hayvan sağlığına hiçbir kimyasal zarar vermiyor. Üstelik dekoratif kırlent ürünleri üzerinde bulunan bu boya ile birlikte yıkamaya dayanıklı bir yapı sağlarken, leke tutmaz dertsiz kumaş kullanımı da sağlıyor. Üç taraftan dikişli ve tek bir taraftan fermuarlı bir şekilde üretilmiş olan bu kılıflar içerisine isterseniz direkt olarak elyaf gibi bir malzeme ile dolgu sağlayabilirsiniz. İsterseniz bir ham kumaş içerisine doldurulmuş yumuşak yastık içlerini yerleştirerek kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Dekoratif Kırlent Kılıfları Nasıl Kullanılıyor?

Kullanım açısından bakıldığında dekoratif kırlent kılıfları evlerde genellikle salon ve oturma odası içerisinde günlük kullanım veya sadece dekorasyon için tercih ediliyor. Aslında gündelik kullanımda kanepe veya koltukta televizyon izlerken, dinlenirken, sohbet ederken kullanabileceğiniz, halı üzerinde çocuklarınızın kullanabileceği, hatta evinizde kedilerinizin dahi çok seveceği bu kırlentler evinizin en keyifli aksesuarları arasında dahi yer alabilecektir. Hatta temel olarak bugün her evde oturma grupları ve koltuk takımları ile birlikte kırlent kullanımı standart bir yapıya sahiptir. Ancak bu özel baskılar ile hazırlanmış rengarenk ve değişen görseller sağlayan yastık kılıfları elde edeceğiniz kullanımın daha keyifli ve özel bir yere sahip olmasına yardımcı olacaktır. Bu açıdan öncelikle koltuk takımınızın veya oturma grubunun rengini göz önünde bulundurarak en uyumlu renklerde kırlent modelleri tercih etmeniz gerekir. Seçtiğiniz modellerde istediğiniz değişen baskılar açısından kimi zaman bahar çiçekleri kimi zaman doğal görseller kimi zaman ünlü bir tablo veya etnik görseller gibi birçok çalışma yer alabilir. Hem kumaş yapısı hem de kullanılan boya malzemesinin yapısı gereği renkli kırlent kılıfları üzerinde akla gelebilecek onlarca farklı desen ve görüntünün uygulanması mümkün olmaktadır.

Keyifli Dekoratif Yastık Kılıfı Modelleri Seçin

Evinizde kullanım gerçekleştirmek için yastık kılıfı standart bir yapıyla bir veya birden fazla olarak temin edilebilir. Ancak bu seçimlerde öncelikle kaç adet ürüne ihtiyacınız olduğu bu ürünlerin hangi boyutta yer alması gerektiği ve temel olarak hangi renklere sahip olması gerektiği belirlenmelidir. Bu açıdan Homefesto size tek kategori içerisinde onlarca hatta yüzlerce yastık kılıfı modelleri arasından seçim yapma şansı sunmaktadır. Bu seçimlerinizde ürünler için sade ve pastel renkler ya da tamamen canlı kullanımlar sağlayacak renkli yastık kılıfları tercih edilebilir. Her iki noktada da tamamen sizin görsel zevkinize ve dekorasyon amacınıza bağlı olarak ürün seçimleri yapılması önemlidir. Adet açısından düşünüldüğünde, dekoratif yastık kılıfı kırlent modelleri paketler halinde sizlere sunulur. Bu noktada kategori filtreleme bölümünde gördüğünüz üzere değişen en ve boyutlarda kare geometride ürünler sunmaktadır. Yani seçebileceğiniz yastık kılıfı modelleri 43-45-60 cm gibi değişen boyutlarda olabilir. Bu boyutlarda 43 cm olarak üretilmiş dekoratif yastık kılıfları için özellikle birer adet şeklinde istediğiniz sayıda ürün temin etme şansınız bulunmaktadır. 45 cm boyut ile üretilmiş kırlent modelleri açısından da 2-4-6 adetli takımlar halinde alımlar gerçekleştirilebilir. Yine en büyük boyutta olan 60 cm ölçü ile üretilmiş yastık kılıfları açısından da birer adetten istediğiniz sayıda ürün temin etme şansı bulunmaktadır. Bu belirlenmiş ölçülere göre istediğiniz adet ile ürün seçimleri gerçekleştirirken, en keyifli seçim noktası ürünlerde görebildiğiniz üzere her zaman renkli ve değişen desenler arasından seçim yapabilmenizdir.

Dekoratif Yastık Kılıfları Kolayca Temizlenir

Değişen renklerde, boyutlarda ve sayılarda seçebileceğiniz şekilde dekoratif yastık kılıfları evinizde gündelik kullanım için koltuklarınızda, kanepelerinizde, televizyon koltuğunda, televizyon karşısında oturduğunuz köşede, yatak odanızda, çocuk odanızda veya teras takımlarınızda kullanılabilir. Ev içerisinde kullanabileceğiniz nokta sınırsız bir yapıya sahip olurken, gündelik kullanımda dekoratif yastık kılıfı modelleri elbette ki yoğun kullanıma bağlı olarak kirlenme gösterecektir. Ancak üretim yapısı gereği bu ürünler leke tutmaz bir özelliğe sahiptir ve kolaylıkla temizlenebilir. Örneğin, salonunuz için dekoratif yastık kılıfları seti arasından altılı birtakım seçtiğinizde, bu ürün günlük kullanımda sürekli bir şekilde vücut ile temas edecek, üzerine içecekler dökülecek ve toz nedeniyle kirlenme gösterecektir. Ancak günlük hayata bağlı olarak hızlı bir şekilde kirlenen bu ürünlerde çok pratik bir şekilde temizlik yapılabilir. Fermuarlı üretim nedeni ile kolaylıkla iç kısmının boşaltılması sonrasında kılıflar çamaşır makinesinde yıkanabilir bir özelliğe sahiptir. 30 ile 40 santigrat derece arasında çamaşır makinesinde hassas yıkama programları tercih edilerek, hiçbir şekilde ek beyazlatıcı, çamaşır suyu ya da yumuşatıcı gerekmeden doğal deterjanlar ile yıkama gerçekleştirilebilir. Yıkama sonrasında dekoratif kırlent kılıfları ütüleme, güneşte kurutma ya da kurutma makinesinde temizleme gibi ihtiyaçlar bulunmadan doğal ortamda kurutulur. Kuruma sırasında koku ortaya çıkarmadan ilk günkü gibi temiz ve sorunsuz yapıyla yeniden kullanıma hazır olacaktır. 

Dekoratif Yastık Kılıfları Fiyatları

Kırlent kılıfı modelleri gördüğünüz üzere çok sınırsız bir yapıya sahip olarak çiçekler, kuşlar, balıklar, grafik görseller, animasyonlar, kediler, film görselleri, fotoğraflar veya tablolar üzerinden alınan birçok görsel örnek ile hazırlanmaktadır. Bu nedenle çok geniş bir kullanım yapısına sahip olarak evinizin her noktasında ayrı boyutlar ve ayrı görseller ile tercih edilebilir. Yani bu ürünleri temin ederken, değişen ürün boyutlarını göz önünde bulundurarak, yine bu boyutlara bağlı değişen yastık kılıfı fiyatları ile farklı ürün setleri temin edebilirsiniz. Örneğin, salonunuzda dekoratif bir şekilde her zaman kullanacağınız altılı bir takım ideal kırlent fiyatları ile temin edilebilir. Bundan ayrı olarak oturma odasında gündelik hayatta kullanacağınız 4'lü bir takım yine çok ideal kırlent kılıfları fiyatları sayesinde temin edilebilir. En büyük boyutta 60 santimetre gibi bir ölçüye sahip olan ürünlerde örneğin sadece televizyon koltuğunuzda veya terastaki geniş koltuğunuzda kullanılmak için 1 adet olarak temin edilebilir. Bu bağlamda istediğiniz sayıda ve istediğiniz kullanım alanına uyacak şekilde değişen görseller ile temin ettiğimiz bu pratik yapılı yastık kılıfları her zaman keyifli kullanımlar sağlar. Keyifli kullanımları gerçekleştirmek açısından da dekoratif yastık kılıfları fiyatları açısından en uygun rakamlar ile ücretsiz kargo, pratik ödeme koşulları ve isterseniz WhatsApp sipariş hattı üzerinden alışverişlerinizi keyifli bir şekilde yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.