Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

Dokuma Taban Mutfak Halıları Koleksiyonu

Mutfak için hem leke tutmayacak özellikli hem de doğal kumaştan üretilmiş bir halı seçmek bazen zor olabilir. Çünkü dokuma bir halıda doğal malzeme kullanıldığında leke tutmama özelliğinin kazandırılması genellikle biraz uğraş gerektirir. Fakat Homefesto ile birlikte tercih edebileceğiniz dokuma taban mutfak halıları yüksek kalite sağlayan kumaş dokuması ile tamamen pamuk hammaddeden üretilmektedir. %100 pamuktan dokunmakta olan ekose desenli tabanlar sayesinde bu halılar en temel özellikleri ile hem doğal pamuk hissi sağlar hem de tabanındaki özel yapısıyla kaymaz halı kullanımı oluşturur. Birçok önemli ve olumlu özelliği bir arada bulunduran dokuma taban mutfak halısı bir mutfakta hem temiz hem sağlıklı hem de keyifli kullanım elde etmeniz için seçilebilecek en ideal ürünlerden birisidir.

Dokuma Taban Halı Modelleri İle Zengin Seçimler

Mutfak halılarınız için çok zengin seçimler gerçekleştirmek, bazen en renkli ve en güzel olanı bazen birden fazla modeli tercih etmek ev sahibi olarak en temel hakkınızdır. Özellikle kadınlar açısından mutfağı renkli ve keyifli hissetmek gün boyunca epey zaman geçirilen bu alanda büyük bir katkı sağlamaktadır. Bu nedenle dokuma taban halı modelleri içerisinde birçok farklı renk ve desen seçeneğini bulmak mümkündür. Bu halılarda tabanda ekose desenli %100 pamuk dokuma yer alırken, üst kısımda yüksek kalite algısıyla 180 gr/m2 kalitede parlak kadife kumaş bulunur. Bu kumaşın en önemli artısı, halı üzerinde üç boyutlu dekoratif dijital baskı yapılabilmesidir. Yani seçtiğiniz dokuma taban halı üzerinde aklınıza gelebilecek onlarca farklı desen açısından bir kahve fincanı, güneş manzarası, bir mutfak manzarası, baharat resimleri, yemek resimleri veya mutfak malzemesi resimleri bulunabilir. Bu sayede mutfakta her an ayağınızın altında kullandığınız pamuk dokuma taban halı aynı zamanda da size bir tablo kadar keyifli gelecektir. Hatta böyle bir halı kullandığınızda, mutfakta yemek yaparken ve yemek yerken çok daha keyifli zamanlar geçirme fırsatı bulacaksınız. Özellikle ev sakinleri ve çocuklar pamuklu dokuma taban halı sayesinde mutfağı her zaman daha renkli ve daha keyifli görecektir. Hele ki çocuklarınız açısından bu keyifli görüntü çok özel bir yere sahip olacak ve dokuma mutfak halısı evinizde mutfağa hem dekoratif anlamda hem de mantık olarak önemli aşamada hizmet edecektir. Halılarda desen seçimlerini gerçekleştirirken yani doğru modeli seçmek isterken, öncelikle halının boyutunu belirlemelisiniz. Sonrasında da bu boyutta istediğiniz modeli seçerek, renk aralıklarını göz önünde bulundurmalısınız. Renk seçimlerini gerçekleştirirken de pamuklu dokuma taban halı için öncelikle mutfaktaki genel dekorasyona dikkat etmelisiniz. Eğer mutfağınız çok açık ve ferah bir dekorasyona sahipse, bol renkli veya koyu renkli bir dokuma taban kaymaz halı mutfakta tamamlayıcı ve gayet estetik bir duruş sergileyecektir. Ancak mutfağınız kapalı ve fazla ışık almayan bir konumda bulunuyor ise ya da koyu bir dekorasyon uygulanmış ise bu koyu ortam içerisinde ferahlık sağlayacak daha açık tonlarda ve çoğu zaman beyaz gibi renklerde dokuma taban halı seçimleri yapmak avantaj sağlayacaktır.

Pamuklu Dokuma Taban Halı İçin Kolay Temizlik

Elbette ki mutfak kirlenme ihtimali en fazla olan alandır. Çünkü yemek yapma sırasında, yemek yeme sırasında, çocukların mutfakta bulunduğu sırada veya misafirler yer aldığı sırada yiyecekler, içecekler, yağ, su, çay, kahve gibi birçok gıda halıya dökülerek kirlilik oluşturabilir. Bu ihtimallerin hepsini göz önünde bulundurduğunuzda da mutfak halısının özenli ve doğru seçilmiş olması fayda sağlar. İşte bu noktada dokuma taban mutfak halıları pratik kullanımlı yapılarıyla her mutfağa renk ve zevk katarken, aynı zamanda da kolay temizlik imkanıyla büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu halılar temel özellikleri ile birlikte pamuk ve kadife gibi malzemelerin birleşiminden elde edilirken, hem tabanında hem üst kısmında hiçbir şekilde zarar görmeyecek kolay temizlenir bir yapıya sahiptir. Mutlak olarak dekoratif yapılı dokuma mutfak halısı yüksek kaliteli özelliği yanında leke tutmaz dertsiz kumaş özelliğine sahiptir. Bu kumaş yapısı sayesinde de metrekarede 750 gram gibi bir ağırlık oluştururken, 6 m2 gibi büyük bir halı kullansanız dahi kolaylıkla çamaşır makinesinde yıkama imkanı yer alır. Yani üzerine dökülen gıda her ne olursa olsun ve geçici lekeler oluşsa da dokuma taban kaymaz halı ürünleri çamaşır makinesinde gündelik klasik deterjanlar ile hassas programlarda yıkanarak tekrar lekesiz ve tertemiz bir hale gelebilir. Üstelik bu yıkamalarda pamuk dokuma taban halı için hiçbir zaman çamaşır suyu, yumuşatıcı, özel leke çıkarıcı gibi kimyasallar kullanmaya gerek yoktur. 30-40 santigrat derece arasında yapılan yıkama sonrasında kurutma için de kapalı bir ortamda kurutma makinesi veya güneş ısısı kullanmadan kolaylıkla kokusuz bir şekilde kurutma yapılabilir.

Dokuma Taban Kaymaz Halı İçin Alternatif Kullanım

Dokuma taban mutfak halıları temel olarak mutfak alanında ideal bir şekilde kullanılması için doğru malzemelerden profesyonel bir işçilik ile üretilmektedir. Homefesto tarafından yapılan işçilikte stoklarda bulunan halı hammaddeleri sayesinde her sipariş için bu halılar sıfır olarak üretilir ve adrese gönderilir. Bu özel yapılı pamuklu dokuma taban halı ürünleri, farklı bir açıdan bakıldığında mutfak dışında da kullanılabilir. Çünkü günümüzde birçok kişi bu halıları yemek odası, misafir odası, teras, kapalı balkon veya kiler gibi noktalarda da kullanmayı tercih etmektedir. Çünkü bu noktalarda da kaymaz, leke tutmaz, kolay kolay kirlenmeyen ve dayanıklı yapısıyla dokuma taban mutfak halısı büyük bir avantaj sağlamaktadır. Örneğin, evinizde dört mevsim kullanmak için kapalı cam balkon veya kış bahçesi haline getirdiğiniz bir alan bulunuyorsa, bu alan içerisinde tereddütsüz şekilde keyifli ve dekoratif bir kaymaz tabanlı dokuma taban halı kullanabilirsiniz. Halılar göz alıcı renkleri ve üç boyutlu baskı modellemeleri sayesinde dekorasyonu olumlu derecede etkilerken, yemek odalarında da çok keyifli tercihler sağlamaktadır. Örneğin, geleneksel mutfaklardan görseller barındıran bir dokuma taban kaymaz halı yemek odasında kullanıldığında, misafirlerinizi ağırlarken çok özel bir görsellik elde edebilir ve uyguladığınız masa tasarımı sayesinde de tamamlayıcı bir yapı elde edebilirsiniz.

Dokuma Taban Mutfak Halı Fiyatları

Özel bir kullanım sağlayabilmek için mutfaklarınızda, yemek odalarında, teraslarda, kapalı balkonlarda veya isterseniz oturma odalarında dahi kullanabileceğiniz dokuma taban mutfak halıları her noktasıyla ve her özelliğiyle avantajlı kullanımlar sunmaktadır. Bu kullanımı evinizde tercih ettiğiniz gibi ofis ve işletime alanlarında da tercih edebilirsiniz. Bu sayede çalışma alanlarınızda da özellikle mutfağı daha renkli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Hem evinizde hem yazlık evinizde hem de çiftlik evleriniz gibi birçok farklı noktada bu ürünleri kullanarak, dokuma taban halı modelleri ile renklilik sağlayabilirsiniz. Bu açıdan yapmanız gereken ilk şey kullanacağınız halı için model seçimlerini renk uyumu ve dekorasyon uyumu ile birlikte gerçekleştirmektir. Bu seçim sonrasında kullanacağınız halı için kullanım alanının boyutlarına göre dokuma mutfak halısı seçimi yapmanız gerekecektir. Halı ölçülerinde sizlere sunulan standart ölçüler dışında imkanlar dahilinde verilmiş sınırlar ile özel ölçü siparişler oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz halının tüm özellikleri ile birlikte karşınıza çıkacak dokuma taban mutfak halısı fiyatları tek bir ürün için geçerli olmak üzere bu avantajlı fiyatlarda her zaman birden fazla ürün siparişi sağlayabilirsiniz. Özellikle tek bir sepette birden fazla ürün siparişi gerçekleştirdiğinizde, çok daha avantajlı fiyatlara ulaşabilir ve bu sayede alışverişlerinizi daha olumlu bir konuma getirebilirsiniz. Zira uygun rakamlar ile sunulan dokuma taban mutfak halı fiyatları ile alışveriş yaparken ücretsiz kargo, size özel sıfır üretim, kolay iade, garantili ürün, hızlı sipariş ve hızlı teslimat gibi birçok avantaj da sizlere sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.