Toplam 1886 ürün görüntüleniyor.

Fon Perdeler Homefesto’da!

 

Bir evin güzelliği, odada kullanılan fon perde ile ortaya çıkar. Doğru fon perde modelleri kullanılan ortamlar estetik ve şık görünürken, yanlış fon perde seçimi mekanı daha karanlık, basık ve küçük gösterebilir. Bu nedenle ister tül ister kadife fon perde olsun, mekanlarınızı en iyi şekilde yansıtan ürünleri tercih etmeniz gerekir. Estetik ve tasarımı ile öne çıkan, aynı zamanda kaliteli ve uzun ömürlü fon perdeler ile hayranlık uyandıran mekanlar oluşturabilirsiniz.

 

Evinize Renk Katacak Fon Perdeler

 

Fon perde denilince akla birbirinden farklı renk ve tasarımda çeşit çeşit perdeler gelir. Diğer adıyla drape olarak geçen fon perdeler, mekanı en iyi şekilde tamamlayan elemanlardır. Doğru perde fonları evinizin havasını bir anda değiştirmenize yardımcı olur ve dekorasyonun kendini göstermesini sağlar. Ortamın ruhunu değiştiren ve odaya renk katan fon perdelerin birbirinden farklı model ve tasarımları vardır. Tek renk veya desenli fon perde kullanımı ile mekana uygun estetik bir görüntü elde edilebilir. Sade ve belirli bir renk temasıyla dekore edilmiş ortamlarda, mekanı hareketlendirmek için daha renkli ve desenli fon perde modelleri kullanılabilir.

 

Renkli ve farklı elemanlarla donatılmış bir mekanda ise tül fon perde ya da gri fon perde gibi tek renk fon perde kullanımı daha doğru olabilir. Ne olursa olsun her odaya uygun bir fon perde bulmak mümkündür, ancak fon perdeler daha çok geniş ve büyük odalarda kendini daha iyi gösteren parçalardır. Özellikle iki tarafında tek renk perde fon bulunan mekanlarda fon perdenin kalitesi daha iyi anlaşılabilir. Evinizi bambaşka bir hale sokacak fon perde renkleri arasında sınırsız seçenek vardır. Bu da seçim yapmanızı zorlaştırabilir. Aynı durum perdenin kumaşı için de geçerlidir. Fon perdelerin yapımında kullanılan malzemeler birbirinden farklı olabilir. Dolayısıyla istediğiniz gibi bir saten, tül, keten ya da kadife bir fon perde bulmak sizin için oldukça kolay olacaktır.

 

Hayalinizdeki fon perde ile mekanlarınızı canlandırabilir ve büyüleyici ortamlar hazırlayabilirsiniz. Bunun için geniş fon perde renk kartelasından mekanınızın konseptine en uygun perdeyi ve deseni bulabilirsiniz. Birbirinden değişik kanat perde modelleri ile mekanlarınızı bir üst seviyeye çıkarabilir ve hayatınıza renk katabilirsiniz. Tabii bunun için perde seçiminde en doğru ve kaliteli adrese başvurmanız gerekir. Kaliteli ve estetik fon perde modelleri ile kendinizin ve eviniz için en doğru perdeleri edinebilirsiniz.

 

Fon Perde Seçimi Nasıl Olmalıdır?

 

Bir odada kendini en çok gösteren eleman perdedir. Bu nedenle odaya girdiğiniz an gözünüzü alamadığınız doğru fon perde seçimi ile mekanlarınızı daha gösterişli ve çekici hale getirebilirsiniz. Ancak piyasadaki perde fon modelleri sayısının fazla olması, bazı durumlarda yanlış perde seçimi ve dolayısıyla mekanı yansıtamayan perdeler kullanmak gibi kötü sonuçlar doğurabilir. Bu gibi istenmeyen durumlardan, belirli başlı ipuçlarından faydalanarak kaçınabilirsiniz.

 

Mekanınıza uygun fonlu perde seçimi yaparken duvar rengi, mobilya, halı ve diğer mobilyalar gibi dikkat etmeniz gereken farklı unsurlar vardır. Buradaki temel nokta renk ve desen bakımından mekanlarınızın dengeli olmasını sağlamaktır. Yani koltuk, halı ve mobilyalarınızın çok renkli ve desenli olduğu durumlarda, mekanı desenli bir fon perde kullanarak boğmamak gerekir. Bu gibi durumlarda sade ve tek renk fon perde seçimi yapmak daha doğru olacaktır. Aksi bir durum söz konusuysa, yani mekanınız genel olarak sade ve tek renkli ise kullanacağınız fonlu perde modelini daha renkli ve desenli modeller arasından tercih edebilirsiniz.

 

Perde seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da perdede tercih edilen kumaştır. Günümüzde kullanılan fonlu perdeler hemen hemen her türlü kumaştan üretilebilmektedir. Ancak bu durum da yine kafa karışıklığına sebebiyet verebilir. Kullanılacak perde fon elemanının kumaşına, yine mekan özelinde karar verilmesi uygun olur. Örneğin, evinizin ana ve en şık odası olan salonlarda simli, ışıltılı ve saten gibi gösterişli fon perdeler kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Ancak mutfak gibi daha çabuk kirlenen ortamlarda daha kolay yıkanabilen ve hafif modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde çocuk ve genç odalarına daha spor bir görünüm vermek için bu mekanlara özel çocuk odası fon perde modelleri arasında bir tercih yapabilirsiniz. Az güneş alan odalarınızda ise daha geçirgen özellikli ve ince keten fon perde elemanlarını tercih edebilirsiniz.

 

Günümüzde ev dekorasyonunun daha modern bir hale gelmesi, kullanılan fon perde modellerinde de çeşitliliğin artmasını sağlamıştır. Dolayısıyla her zevke ve ortama uygun bir fon perde bulmak son derece kolaydır. Ancak burada önemsenmesini gereken bir diğer unsur, ürünün kalitesidir. Çünkü kaliteli kumaştan elde edilen çift kanat fon perde ürünlerini uzun yıllar sağlıkla kullanabilirsiniz. Ancak özensiz işçiliğe sahip ve kalitesiz malzemeyle üretilmiş perde seçimi hem mekanınıza uyan bir görüntü sunmaz, hem de kısa sürede eskiyerek size ekstra masraf çıkarır. Bunun için mekanlarınızı şık ve bir o kadar kaliteli fon perdelerle yenilemek istiyorsanız, en doğru adresi bulmanız gerekir.

 

Kaliteli ve Estetik Fon Perdeler Nereden Alınır?

 

Evinizi yenilemek, daha estetik ve şık hale getirmek için kullandığınız perdenin büyük önemi vardır. İster tül, ister keten, isterseniz saten bir fon perde tercih edin; seçtiğiniz ürünün kalitesinden emin olmanız gerekir. Bunun için piyasadaki en güvenilir ve işinde uzman firmalardan Homefesto adresi ile hayalinizdeki o muhteşem perdeyi bulabilirsiniz. Evinizin her odasını ayrı ayrı aydınlatacak, daha ferah ve güzel gösterecek renkli perde modellerinin hepsi Homefesto’da mevcut. Çocuk odası, salon ve mutfak fon perde elemanları arasından evinizin konseptine en uygun kaliteli parçaların tümünü Homefesto farkıyla edinebilirsiniz.

 

Mekanlarınıza en uygun ve estetik düz veya desenli fon perde modelleri arıyorsanız, Homefesto kalitesini keşfetmenizi öneririz. İşçilik, malzeme seçimi ve tasarım bakımından her anlamda üstün kalite istiyorsanız, alanında uzman Homefesto ayrıcalığından hemen yararlanabilirsiniz. Homefesto’nun birbirinden farklı benzersiz çift ve tek kanat fon perde modelleri arasında aradığınız ürünü güven içinde bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi seçim yapmanızı zorlaştırsa da, sahip olduğunuz her üründe benzersiz bir kalite ve estetik elde edersiniz.

 

Homefesto İle Fon Perdede Uygun Fiyatlar

 

Kaliteli fon perde denilince hemen yüksek fiyatları düşünmemek gerekir. Çünkü bir perde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olabilir. Homefesto’nun uyguladığı ekonomik fiyat avantajları, size son derece düşük fon perde fiyatları sunar. Ancak kalite, estetik ve tasarım şıklığından ödün vermeden. Böylece bütçe dostu ışık geçirmeyen perde modelleri ile mekanlarınızı en iyi şekilde yeniden dekore edebilirsiniz ve evinizin havasını bir anda yenileyebilirsiniz.

 

Uzun yıllık tecrübe ve deneyimi ile sunduğu kaliteli hizmetleri vermeye devam eden Homefesto’da evinize en uygun desenli kanat fon perdelerini bulabilirsiniz. Ekonomik fiyat, yüksek kalite standartı, ürün çeşitliliği gibi avantajların yanı sıra ilgili müşteri hizmetleri ve güvenli alışveriş imkanı da Homefesto’da sizlerle. Homefesto’nun ayrıcalıklı ürün ve fiyatlarından hemen yararlanmak için internet sitesini ziyaret edebilir ve Türkiye’nin her yerine hızlı gönderi imkanı ile evinizin ihtiyacını en uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Aklınızdaki her türlü soru ve yorum için 7/24 çalışan müşteri destek hattına başvurabilir ve evinizin için en doğru seçimleri yapabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.