Toplam 295 ürün görüntüleniyor.

Nevresim Homefesto’da!

 

Ev tekstili ve dekorasyonunda yatak odasını unutmamak gerek. Uyku kalitesini yakından etkileyen doğru nevresim seçimi, daha rahat ve hijyenik bir uyku çekmenize yardımcı olur. Dolayısıyla size uygun doğal malzemelerden üretilmiş bir nevresim seti ile uyuduğunuzda çok daha dinlenmiş olarak kalkarsınız. Uykunun hayatımızdaki önemi büyük olduğundan, uyku sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi, cildi tahriş etmemesi ve hijyenik olmaları da bir o kadar önemli olur. Sağlıklı ve iyi tekstil ürünlerinin kullanımı, uykudan alınan verimin kat be kat artmasını sağlar ve sizi yeni güne hazırlar.

 

Nevresim Nedir?

 

Yatak odalarının çok daha konforlu ve estetik alanlara dönüşmesi açısından büyük önem taşıyan nevresim takımı ürünleri, farklı ebat ve içerikte olabilir. Tek başına nevresim denildiğinde akla yorgana geçirilip kullanılan yorgan kılıfı gelir. Ancak nevresim takımı ve seti denildiğinde daha fazla üründen oluşan bir dizi tekstil ürünü akla gelmelidir. İçinde yastık ve yorgan kılıfı bulunan 2’li setlerin yanı sıra, çarşafın da bulunduğu 3’lü veya 4’lü takımlar da vardır. Bu ürünler, ihtiyacınız doğrultusunda ürünlere tek bir paketten ulaşmanızı sağlar.

 

En fazla tercih edilen ürünlerden olan nevresim takımı tek kişilik veya çift kişilik olabileceği gibi çocuk ve bebek odalarına uygun ebatlarda da olabilir. Bu takımlar düz renkli, desenli, düğmeli, çıtçıtlı, lastikli, pamuklu, saten ve çok daha farklı şekillerde olabilir. Rahat bir uykunun ana elemanı olan bu setlerin, kişinin ihtiyacına ve cilt hassasiyetine uygun olması gerekir. Örneğin; kendinize seçtiğiniz bir akımla çocuk nevresim takımları aynı özellikleri taşımaz. Çocukların daha hassas yapıda olduğunu unutmadan, onların cildine uygun sağlıklı modeller tercih edilmelidir. Çok farklı çeşit ve desenlerde olan çift kişilik nevresim takımı ürünlerinde ise yatak odanızın genel konseptine ve yapısına uygun bir ürün kullanmak, odanızın olduğundan güzel görünmesini sağlayabilir. Doğru tekstil ürünü tercihi ile hem uyku kalitenizi artırabilir, hem de yatak odalarınızı görsel olarak muhteşem hale getirebilirsiniz.

 

Nevresim Çeşitleri

 

Yatak odalarının vazgeçilmez elemanlarından olan nevresim seti, birbirinden farklı şekil ve tasarımda olan tekstil ürünleridir. Bu ürünlerde çeşitliliğin sonsuz olması kimi zaman hangi takımın siz daha uygun olduğunu anlamanızı zorlaştırabilir. Rahat bir uykuda en önemli unsur, kullanılan malzemelerin ve kumaşın kalitesidir. Bu doğrultuda nevresim takımları da üretildikleri kumaş tipine göre sınıflandırılabilir. Kaliteli ve sağlıklı kumaş seçimi, tercih ettiğiniz ürünü uzun yıllar sağlık içinde kullanmanızı sağlar.

 

Her eve lazım bir kumaş tipi olan pamuk polyester, misafirlerinize ve günlük kullanıma oldukça uygundur. Çift ve tek kişilik nevresim takımlarında en fazla tercih edilen kumaş tipidir. Dayanıklı olması, bakım gerektirmemesi ve hızlı kuruması gibi özellikleri bu kumaşın daha fazla kullanılmasındaki ana etmenlerdendir. Ancak bu ürünlerde pamuk oranına dikkat edilmesi gerekir, zira pamuk oranı az olan ürünlerde terleme oranı da daha fazla olur.

 

Özetlendiğinde tekstil setlerinde kumaş seçeneği oldukça fazladır. Bunun yanı sıra desen ve renk seçenekleri de bir hayli geniştir. Çiçekli, böcekli, desenli ürünler; çocuklara uygun çizgi film ve karikatür karakterli baskılı takımlar; takım tutkunlarına özel taraftar grupları ve daha nice tekstil seti bulunur. Bunlar arasında uygun kumaş tipini seçtikten sonra odanızın ve ruhunuzun durumuna göre bir seçim yapabilirsiniz. Düz renk veya baskılı ürünlerden biriyle sağlıklı ve hijyenik bir uyku çekersiniz.

 

Nevresim Takımı Özellikleri

 

Nevresim takımlarının kolay ütülenebilir olması her açıdan kolaylık sağlar. Nitekim Homefesto internet mağazasında yer alan nevresim takımları da kolay ütülenebilir özelliktedir. Akmazlık testleri yapılmış olan bu nevresim takımlarında yıkama sonrasında herhangi bir çekme ya da benzer problem meydana gelmez. Hava geçirgenliği bulunur ve hafif olması sebebiyle hem taşıma hem de bakım konusunda kolaylık sağlar. 4 parça olarak üretilmiş olan bu nevresim takımları içerisinde 2 adet yastık kılıfı, 1 adet nevresim ve 1 adet de çarşaf bulunur. Bu ürünleri yatak odasında kullanabileceğiniz gibi, misafir odalarında ya da çocuk odalarında da kullanabilirsiniz. Özellikle düz renklere sahip olan modeller yalnızca ev ortamı için değil, aynı zamanda otel ya da pansiyon gibi ortamlarda kullanılmak için de uygundur.

 

Nevresim Nasıl Kullanılır?

 

Yatak odalarını daha güzel hale getiren ve mekanın tasarımını ortaya çıkaran nevresim seti ile dekorasyon yeteneğinizi canlandırabilirsiniz. Hem işlevsel hem de oldukça estetik olan bu ürünler, psikolojinizi de yakından etkileyecektir. Bu nedenle her odaya en uygun nevresim takımını seçmek oldukça önemlidir. Yorgan ve yastıklara geçirilen nevresim takımı ürünleri yatak odalarında kullanılan tekstil grubu elemanlardır. Doğru kullanıldığında etkili bir dekorasyon aracıda dönüşme özelliğine sahiptir.

 

Renk ve desenlerin insan psikolojisi üzerindeki etkisi tek ve çift kişilik nevresim takımı aracılığıyla da ortaya çıkar. Mekanda kullanılan bu setlerin mekan ile uyum içinde olması, üzerindeki renk ve desenler ruh halimizi yakından etkiler. Aynı zamanda odanızı daha ferah ve canlı göstermeye yardımcı olur. Bu sayede sizin üzerinizde de olumlu bir etki yapar. Kısaca boy boy ve desen desen olan bu setlere sadece bir tekstil ürünü olarak bakmamak gerekir. Çünkü bir yandan uyku sağlığını etkileyen, bir yandan sizi yeni güne hazırlayan bu ürünler diğer bir yandan da mental açıdan olumlu etkilenmenize yardımcı olur. Dekorasyon stilinizi yansıttığınız renk renk nevresim takımı tek kişilik ve çift kişilik ürünleriyle, siz de mekandan ve uykudan aldığınız verimi katlayabilirsiniz.

 

Nevresim Takımı Seçimi Nasıl Olmalı?

 

Yatak odanıza veya misafir odasına tercih edeceğiniz uyku setlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bunların başında doğru ölçülerde takım tercihi gelir. Bu nedenle elemanların nerede kullanılacağı oldukça önemlidir. Örneğin; çocuk odasına alacağınız bir takımın tek kişilik nevresim takımı grubundan olması gerekir. Gereğinden büyük veya küçük tercih edilen ürünler, uyku veriminin düşmesine neden olur.

Malzeme seçimi, tasarım ve renk de eşit seviyede önemlidir. Doğru malzeme seçimi ile cildinizin uyurken bile nemlenmesini, nefes almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca doğru malzeme hijyen açısından da önemlidir. Bu nedenle cilt tipine uygun nevresim takımları kullanılmalıdır. Özellikle hassas ciltlerde cilt neminin korunması önemlidir. Bunun dışında ürünlerin kalitesi ve fiyatı da karar verme aşamasında etkilidir. Yüksek kaliteli nevresim takımı fiyatları her zaman pahalı olmak durumunda değildir.

 

En Kaliteli Nevresimler Homefesto’da!

 

2010 yılından beri verdiği üstün nitelikli hizmet ile her evin ihtiyacını karşılayan Homefesto; tasarım, ürün çeşitliliği ve malzeme kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Ev tekstil ürünlerinden nevresim takımı çift kişilik fiyatları, piyasanın oldukça altında olan Homefesto’dan sağlıkla ürün tercihi yapabilirsiniz. Hem ekonomik hem kaliteli ürünleri internet alışverişi ve hızlı ödeme gibi ayrıcalıklarla kapınıza talep edebilirsiniz. Sizin için sürekli çalışan ilgili ve bilgili destek elemanları ile sorularınıza yanıt bulabilir, aradığınız en kaliteli nevresim takımı çift kişilik veya tek kişilik ürünlerine ulaşabilirsiniz. Çok daha fazlası için hemen Homefesto resmi alışveriş sitesine gidebilir ve hayalinizdeki ürünlere bakmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.