Toplam 89 ürün görüntüleniyor.

Özel Üretim Şönil Dokuma Çocuk Halıları

Şönil dokuma çok eski zamanlardan bu yana özel bir dokuma yöntemi olmakla birlikte malzemesi ve işlenmesi ile yine özel sonuçlar ortaya çıkarır. İki önemli malzemenin birleşimi ile çok sıkı bir düğümleme yöntemi kullanılan bu dokumada, polyester ve pamuk birleşirken, ortaya çok daha yumuşak dokulu ve yoğunluklu bir halı çıkar. Bu özel halı dokuma yönteminin çocuk halıları açısından kullanılması sayesinde de şönil dokuma çocuk halıları üretilmektedir. Yani yöntemin çocuk halılarında uygulanması ile çocuk odalarına hem dekorasyon keyfi hem kalite hem sağlık hem de sıcacık bir kullanım kazandıracak ürünler elde edilmektedir.

Şönil Dokuma Çocuk Halıları Neden Ayrıcalıklıdır?

Çocuk odalarında kullanılan halılar her zaman evin diğer bölümlerinde kullanılan halılara göre özel bir yapıya sahiptir. Çünkü bu halıların diğer halılardan daha dayanıklı, daha kolay temizlenen, görsel açıdan daha keyifli ve daha yumuşak bir dokuya sahip olması gerekir. Üstelik kullanıldığı zeminde daha iyi bir koruma sağlayarak, soğuk geçirmeyecek bir yapı sunması önemlidir. Bu beklenen ayrıntılar göz önüne alındığında da çocuk odası şönil dokuma halı ürünleri, aranan tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Çünkü şönil dokuma çocuk halı iki farklı malzemenin birleşimi ile güçlü bir dokuma sağlarken, bu dokuma diğer tüm halılara göre daha gerçek bir halı kalitesi ortaya çıkarır. Bu kalite algıda net bir şekilde kendini gösterirken, kilim dokuma kumaş metrekare ağırlığına bakıldığında da diğer halılara göre iki kat yani 1500 gram ağırlık ve yüksek bir yoğunluk ortaya çıkarır. Çocuk odasında kullanılan bir şönil dokuma çocuk halı odanın zeminden soğuk hava ile karşılaşmasını engellerken, çocukların bu halı üzerinde oyun oynarken veya dinlenirken kendini rahat hissetmesi için çok ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir. Öte yandan şönil dokuma çocuk halıları temizlik ve lekelenme gibi noktalarda da sorunsuz bir yapı sağlar. Bu halılar çamaşır makinesinde yıkanabilecek kadar pratik bir yapıya sahip olurken, pamuk ve polyester iplikler makinede deforme olmadan doğal deterjanlar ile 30-40 derece arasında temizlenebilir. Leke tutmaz özelliği ile bu halılar üzerinde toz biriktirmez, antialerjik ve antibakteriyel yapılı ürünlerdir. Yine önemli özelliklerinden biri olarak bu halılar yumuşak dokusu ile birlikte ayakaltında konforlu bir kullanım sağlarken, kaydırmaz bir özelliğe de sahiptir. Yani birçok değişen özelliği ile şönil dokuma çocuk halıları her zaman ayrıcalıklı kullanım sağlar.

Şönil Dokuma Çocuk Halıları Modelleri Seçiminizi Yapın

Çocuğunuzun odasında bu ayrıcalıklı, sağlıklı ve gerçekten kalite algısı hissettiren halı ürünlerini kullanmak istiyorsanız, şönil dokuma çocuk halıları modelleri içerisinde çok geniş tercihler ile karşılaşabilirsiniz. Bu tercihler arasında kız çocuklar veya erkek çocuklar için değişen desenler, renkler ve görsel özellikler ile halı ürünleri sunulmaktadır. Yine bu halıların önemli özelliklerinden biri olan kumaş üzerinde dekoratif dijital baskı yapılabilmesi sayesinde şönil dokuma çocuk halı ürünleri görsel zenginlik sağlamaktadır. Bu görsel zenginlik sayesinde de çocuk odasına uygun bir şekilde erkek çocuklar için trafik görselleri, araba yarışları, uzay görselleri, çizgi film karakterleri veya uzay haritası gibi orijinal grafik görseller kullanılabilir. Kız çocukları açısından düşünüldüğünde çocuk odası şönil dokuma halı ürünlerinde animasyon karakterler ile basılı görseller, gökyüzü, Hello Kitty, hayvanat bahçesi, Pamuk Prenses veya çizgi film karakter görselleri ile farklı desenler seçilebilir. Desenlerde genellikle bir taban rengi bulunmak ile birlikte bu taban açısından beyaz, kahverengi, mavi, pembe, sarı, siyah, yeşil, kırmızı veya gri gibi seçenekleri bulunmaktadır. Bu taban rengi üzerinde de bilgisayar üzerinde oluşturulmuş grafik desenler şönil dokuma çocuk halıları modelleri üzerinde kullanılmaktadır. Halılarda her modelde saçaklı bir yapı yer alırken, dört köşe halı modelleri değişen ölçülerde üzerindeki baskı kalitesini farklı boyutlarda ve ölçülerde gösterebilmektedir.

Konforlu Odalar İçin Şönil Dokuma Çocuk Halıları

Çocuklarınızın gün boyunca uzun saatler geçirdiği yani oyun oynadığı, dinlendiği veya yemek yediği odaların sağlıklı ve konforlu bir hale gelmesi çok önemlidir. Bu açıdan odada iyi mobilya kullanmayı, iyi bir ısıtma sağlamayı, doğru eşyaları seçmeyi ve doğru halıyı kullanmayı tercih etmelisiniz. Doğru halı seçimi gerçekleştirmek açısından da odalarda şönil dokuma çocuk halıları tercihi ile en iyi sonuç elde edilebilir. Çünkü bu halılar kaydırmaz özellikleri ile çok yoğun bir yapıya sahip olarak zeminde dolgun bir kullanım sağlar. Bu kullanım sırasında çocuk halı üzerinde oyun oynarken veya dinlenirken ayağının altında yumuşacık bir konfor hisseder. Halıda 8 mm hav kalınlığı bulunurken, bu hav halıda toplanma ve dökülme yapmadan çocuğun rahatsız olmasını engeller. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan doğal boyalarla yapılmış baskılar sonucunda da yumuşak hissiyatlı bu halı çok konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Diğer açıdan şönil dokuma çocuk halı ürünleri, temizlik sırasında da doğal deterjanlarla yıkanabilir ve kimyasal maddeler ile temizlik yapılması gerekmez. Yıkama sonrasında koruma işlemleri sırasında koku oluşmadığı için çocuk odası şönil dokuma halı çocuğun kendini rahatsız hissetmesine neden olmaz. Özellikle halı üzerinde oyun oynarken uykuya devam çocukların dahi kendini çok konforlu hissedeceği bir halı kullanımı elde edilir.

Çocuk Odası Şönil Dokuma Halı İle Lekesiz Kullanım

Çocuk odalarında halılar üzerinde en fazla önem verilen noktalardan biri de lekesiz kullanım elde edilebilmesidir. Çünkü çocuk odalarındaki halılarda oyun sırasında kullanılan eşyalardan, yemek tüketiminden, çocuğun kusması veya içtiği içeceği halıya dökmesi gibi durumlardan dolayı lekeler oluşabilir. Bu lekeler ne kadar olağan bir durum ise halının kolayca temizlenebilmesi de her zaman mümkün olmalıdır. Bu noktada da çocuk odası şönil dokuma halı en kolay temizlenebilir ve leke tutmaz halı olarak size avantaj sunar. Bu özel dokuma halılar, polyester ve pamuk karışımı yapısı nedeniyle üst kısmındaki kaliteli dokusu sayesinde lekeyi üzerinde tutmaz ve içine çekerek derin bir leke haline asla getirmez. Örneğin, şönil dokuma çocuk halıları kullanılırken halı üzerine vişne suyu döküldüğünde, hiçbir zaman bunu büyük bir sorun olarak görmeniz gerekmez. Hızlı bir şekilde halının üzerindeki bu leke silindiğinde leke hemen kaybolur. Bazen şönil dokuma çocuk halı üzerinde bu tarz lekeler unutulduğunda ise sadece çamaşır makinesinde yıkama vasıtasıyla yine lekeler uzaklaştırılabilir. Tüm bu avantajları ile çocuk odası şönil dokuma halı ürünleri çocuğunuzun özgürce oyun oynayabilmesi, odasını kullanabilmesi ve kendini rahat hissetmesi için doğru tercihler arasında yer alır.

Şönil Dokuma Çocuk Halı Fiyatları

Renk tercihleri, ölçü tercihleri ve kız/erkek çocuklara göre yaptığınız seçimler sayesinde şönil dokuma çocuk halıları modelleri çok geniş bir yapıda sunulmaktadır. Bu yapı içerisinde isterseniz kendi eviniz isterseniz bir hediyelik olarak seçebileceğiniz şönil dokuma çocuk halıları her zaman çok özel bir yere sahiptir. Leke tutmaz, özel desenli, renk solması göstermeyen ve yıkanabilir şönil dokuma çocuk halı ürünleri fiyat konusunda da her zaman avantajlı bir yapıya sahiptir. Çünkü bu ürünlerde her ev sahibinin bütçesine uygun bir şekilde temin edebileceği ürün rakamları görülmektedir. Örneğin, evinizde iki farklı çocuk odası bulunsa da her oda için farklı desenlerde ve boyutlarda ürün seçimlerini uygun şönil dokuma çocuk halı fiyatları sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sunulan uygun şönil dokuma çocuk halı fiyatları ile birlikte alışveriş avantajlarından yararlandığınızda da ücretsiz kargo veya değişen ödeme yöntemleri gibi fırsatlar ile çok keyifli alışverişler sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.