Toplam 153 ürün görüntüleniyor.

Her Renk Ve Modelde Tek Kişilik Nevresim Takımı

Nevresim, yatak odasının en önemli tekstil ürünü olarak kabul edilmektedir. Çünkü günün en önemli zamanları arasında bulunan uyku ve dinlenme anlarında yatak üzerinde kullanılması gereken ve her zaman kaliteli olması gereken bir üründür. Bu açıdan tek kişi tarafından kullanılan yataklarda da tek kişilik nevresim takımı ihtiyacı yer alır. Çok parçalı olarak temin edilen bir tek kişilik nevresim takımı ürünü paketi içerisinde birbirinden ayrı olarak nevresim, yastık kılıfı ve çarşaf gibi parçalar bulunur. Bu parçaların yatak ve karyola üzerinde birleştirilmesi ile uyku için hazır bir mobilya kullanımı elde edilir. İyi malzemeler ile üretilmiş bir nevresim takımı kullanıldığında da hem uyku kalitesi hem de keyifli bir yatak kullanımı sağlanabilir. Bu durum hem çocuklarda hem yetişkinlerde aynı yapı ile kendini gösterir.

Tek Kişilik Nevresim Takımı İçin Zengin Modeller

Homefesto ev tekstili üretiminde çok önemli yapıda birçok farklı kategori üretimi gerçekleştirirken, tek kişilik nevresim takımları konusunda da özel üretimlere sahiptir. Bu sağlıklı ve konforlu ürünlerde bahsedildiği şekilde nevresim, çarşaf ve yastık kılıfından oluşan üçlü bir set bulunmaktadır. Bu set içerisindeki her parçanın kumaş yapısı pollycotton malzeme ile üretilmektedir. Pollycotton malzeme olarak adlandırılan üretim malzemesi, içeriğinde; %70 oranında pamuk ve %30 oranında polyester kumaş bulundurmaktadır. Bu yapısı ile birlikte akmazlık kalitesi sağlamak yanında kolayca ütülenebilir, bakımı kolaylıkla yapılabilir, hava geçirgen bir özelliğe sahiptir ve binlerce rengi bir arada bulunduran dijital ve kaliteli bir baskı ile özel bir görsellik sağlar. Aslında tek kişilik nevresim seti ürünlerinde en önemli nokta standart ölçüler ile temin ettiğiniz bu parçalı takımda çok değişik görsellikler elde edebilmenizdir. Çünkü nevresim takımı tek kişilik ürünleri genellikle çocuk ve gençlerin odalarında kullanılan ürünler olmakla birlikte bu ürünlerde renkli, keyifli ve odaya zevklilik katacak tasarımlar olması önemlidir. Bu kapsamda düşünüldüğünde de pamuklu tek kişilik nevresim takımı ürünlerinde her zaman rengarenk görseller bulunması açısından her mevsime uygun bir şekilde kim zaman Noel manzaraları, kimi zaman orman manzaraları, bazen geleneksel motifler, bazen müzik görselleri, bazen de sinema görselleri bulunabilir. Bu görseller yıllar boyunca kullanılacak tek kişilik nevresim takımı modelleri açısından canlı ve kaliteli özelliğini yitirmeden her yıkama sonrasında aynı estetik yapısını korumaya da devam edecektir.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Nasıl Kullanılır?

Aslında tüm tek kişilik nevresim takımları aynı sistem ile kullanılır ve her parçası için kullanım özellikleri belirlidir. Ancak sizler için sunduğumuz bu özel takımlar içerisinde bilindiği üzere çarşaf, yastık kılıfı ve nevresim olacak şekilde üç adet farklı parça bulunur. Bu parçalardan ilki olan nevresim düğmeli yapısı ile birlikte 160x220 cm boyutlara sahiptir. Bu boyutlar ile birlikte kullanacağınız nevresim mevsimsel özelliklere bağlı olarak ince bir yazlık örtü, bir battaniye veya kışlık bir yorgan ile birlikte ideal şekilde kullanılabilir. Diğer parça olarak kullanacağınız çarşaf yine 160x240 cm boyutlarında olmak üzere tek kişilik yatak üzerinde kolaylıkla gergin bir uygulama ile kullanılabilir ve akmazlık testleri yapılmış olan bu ürün yatakta toplanma ve kırışma oluşturmadan her gün düzenli ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Son olarak set içerisinde çıkan yastık kılıfı parçası ise 50x70 cm boyutlarındadır ve elyaf, pamuklu, yünlü, kaz tüyü gibi tüm yastıklar için aynı konforlu şekilde kullanılabilir. Bu kullanımın gerçekleştirilmesi için her parça yılın dört mevsimi boyunca tercih edilebilir ve ideal tek kişilik nevresim ölçüleri sayesinde de ürünler tüm yatak ve uyku tekstil ürünlerinde uyumlu şekilde kullanılabilir.

Çocuğunuz İçin Tek Kişilik Nevresim Takımı

Tek kişilik nevresim takımları genellikle çocuk odaları için kullanılan ürünler olmakla birlikte değişen yaşlarda çocuklarınız için hatta tek kişilik yatak kullanmaya devam eden yetişkin çocuklarınız için de temin edilebilir. Özellikle ürünler tek kişilik nevresim takımı çarşaflı yapıya sahip olduğu için yatak üzerinde kullanılan çarşafı sayesinde de üç parçalık eksiksiz bir takım oluşturmaktadır. Bu takım içerisinde seçim gerçekleştirirken, mutlak bir şekilde çocuklarınız için en doğru görselleri ve onların ilgisini çekerek kullanımı daha keyifli hale getirecek ürünleri seçmeniz gerekecektir. Bu açıdan sizlere sunulan ürün seçenekleri içerisinde bazen siyah tek kişilik nevresim takımı bazen farklı renklerde özellikle kız çocuklarına da hitap edebilecek şekilde ürünler bulunmaktadır. Genellikle siyah nevresim takımı tek kişilik ürünlerinde sadece çarşafın veya nevresimi siyah tabanlar ile üretilmiş olması gibi bir alternatif bulunurken, isterseniz tamamı ile her parçası siyah tabanlı ve üzerinde desenler bulunan bir takım temin etme şansı da yer almaktadır. Özellikle küçük yaşlardaki çocukların daha fazla ilgisini çekecek ve hoşuna gidecek bir şekilde nevresim takımı tek kişilik tercihleri gerçekleştirmek istiyorsanız, çocuğunuzun yaşı ve cinsiyetine bağlı olarak değişen desenlerden yararlanmayı da seçebilirsiniz.

Hediyelik Tek Kişilik Nevresim Takımı

Ülkemizde genel bir kültür olarak yeni evlenen çiftler, sünnet olan çocuklar, doğum günü gelen kişiler veya yeni ev almış kişiler için alınacak hediyelerde nevresim takımı çok sık tercih edilir. Bu açıdan siz de yakın çevrenizde bulunan bir aile veya şahıs için hediye almayı tercih ediyorsanız, bir tek kişilik çarşaf takımı alarak hem kullanışlı hem de kaliteli bir ürün tercihi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle temin ettiğiniz ürün tek kişilik nevresim takımı çarşaflı olduğu için bütünleşik bir yapıya sahiptir ve yatak üzerinde her parçası ile bir arada keyifli bir kullanım sergileyebilir. Hediyelik olarak tek kişilik nevresim takımı temini gerçekleştirmek istediğinizde de öncelikle hediye alacağınız kişinin yaşı, cinsiyeti ve ne kadar yakın olduğunuz gibi ayrıntıları göz önünde bulundurmanız gerekir. Buna bağlı olarak örneğin ergenlik dönemlerinde ki bir genç için hediye alırken, tek kişilik nevresim takımı siyah ürünü ile ona daha fazla hitap eden ve daha keyfi şekilde kullanabileceği bir hediye temin edebilirsiniz.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Temizliği

Homefesto tarafından pamuk destekli bir şekilde özel kumaş dokusu ile üretilmiş olan tek kişilik nevresim takımı modelleri özellikle temizlik açısından da çok avantajlı ve pratik bir yapıya sahiptir. Çünkü bu ürünler hava alan yapılarıyla sağlıklı bir kumaşa sahip olurken, takım içerisinde bulunan her parça 30-40 derece aralığında çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Hızlı bir şekilde kuruma sonucu elde edildikten sonra ürünlerde ütüleme gerçekleştirilerek, tekrardan tertemiz ve ilk günkü gibi sorunsuz bir kullanım elde edilebilir. Ürünlerin temizliği sırasında özellikle tek kişilik nevresim takımı siyah gibi tercihler gerçekleştirdiyseniz, çamaşır suyu veya ekstradan leke sökücü ürünler kullanma ihtiyacı ortaya çıkmayacaktır. Yıkama sonucunda çekme gibi problemler ortaya çıkarmayan bu ürünler, akma problemi de bulundurmadığı için üzerinde özellikle çocuk yataklarında istenmeyen lekelerin kalmasını engelleyen bir yapıya sahiptir.

Nevresim Takımı Tek Kişilik Fiyatları

Tek bir kategori içerisinde farklı desenler, renkler ve özelliklerle sunulmuş olan tek kişilik nevresim takımları değişen yapıları ile birlikte sabit bir ölçü içerisinde istediğiniz sayıda temin edilebilir. Ürünler evinizde kullanım açısından veya hediyelik amaçlı olarak satın alırken, sadece istediğiniz ürün rengini ve desenli belirlemeniz ve sonrasında ürünü sepetinize eklemeniz ya da WhatsApp sipariş hattı ile ürün tercihini belirtmeniz gerekecektir. Bu sayede seçmiş olduğunuz ürün için emsallerine göre en uygun nevresim takımı tek kişilik fiyatları ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu alışverişlerde kargo avantajı, pratik ödeme koşulları, ürün garantisi, iade koşulları ve indirim fırsatları gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.