Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

En Güzel Yastıklar Homefesto’da! 

 

Günümüzde koltuklar, sandalyeler, yataklar ve akla gelebilecek her alanda rengarenk yastık kılıfları oldukça moda haline geldi. Bulunduğu ortama ekstra rahatlık veren yastık modelleri, aynı zamanda mekanın estetik açıdan daha güzel görünmesine de yardımcı olur. Mekanları daha samimi ve sıcak hale getirmede kullanılan bu dekoratif kırlent modelleri, evinize konfor getirmenin en kolay yolu olabilir. Tercih edilen kırlentlerin mekanlarınızla uyum içinde olması en iyi sonucu almanızı sağlar.

 

Dekoratif Yastık Kullanım Alanları

 

Rengarenk, farklı doku ve kumaşlarda olan dekoratif kırlent kılıflarını evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bu elemanların en sık kullanıldığı alanlar oturma odası ve salonlardır. Gün içinde en fazla kullanılan bu alanları daha konforlu ve aynı zamanda estetik hale getirmek için özenle seçilmiş yastık kılıfı modellerinden daha iyi bir seçenek yoktur. Televizyon karşısında rahat vakit geçirmek için koltukları çeşit çeşit kırlentle kaplamak harika bir çözüm olabilir. Aynı zamanda berjer ve sandalyelerin üzerinde de kullanılan kırlentler, oturma alanlarının çok daha rahat olmasını sağlar. Yatak odası ve çocuk odasındaki yataklar üzerinde renk renk kırlent modelleri tercih etmek de bu mekanların daha dinamik görünmesine yardımcı olur.

 

Hiç şüphesiz bir evin baş tacı oturma odası veya salonudur. Bu odalardaki ana eleman ise koltuklardır. En sıradan günlerde mekandan aldığınız konforu maksimuma çıkaran bu minik dekoratif unsurlar, aynı zamanda özel davetlerde daha şık bir görünüm kazandırır. Özel yemeklerin ve davetlerin en fazla göze batan elemanları, salonunuzu bütünleyen çeşit çeşit dekoratif kırlent kılıfı seçenekleridir. Yemek masalarının etrafını süsleyen sandalyeler üzerinde de hem rahatlık hem de görsel şölen için dekoratif yastık kılıfı kullanımı tercih edilir. Özellikle sandalye üzerinde uzun süre oturulduğunda ortaya çıkan bel ağrılarından korunmanın en güzel yolu da yine mekana uygun yastık kılıfları kullanmaktan geçer. Yatak odalarında, çocuk ve bebek odalarında uyku kalitesini artırmak ve yatakları daha konforlu alanlara çevirmek için farklı boyutlarda ve renklerde yastık modelleri kullanılabilir.

 

Özetlendiğinde kırlent kılıfları, her ortamda kullanılabilen çok yönlü ve estetik dekorasyon ürünleridir. Ek olarak işlevsellik ve konfor da sunar. Bu nedenle mekanlarınıza enerji katmanın ve odanızı en iyi şekilde dekore etmenin yolunu arıyorsanız, alanlarınıza uygun yastık modellerini hemen seçmeye başlayabilirsiniz. Evinizde yapacağınız bu tarz küçük dokunuşlarla başkasında olmayan eşsiz ve samimi mekanlara sahip olabilirsiniz. Her mekana rahatlıkla uyum sağlayan dekoratif yastık kılıfı modelleri arasında kişiliğinizi ve evinizi en iyi şekilde bütünleyen kaliteli ürünler tercih etmelisiniz.

 

Dekoratif Yastık Kılıfı Seçimi Nasıl Olmalı?

 

Bir odanın bütün dekoratif unsurlarını tamamlamak ve odaya yeni bir görünüm vermek için doğru kırlent kılıfı kullanımı oldukça önemlidir. Mekanlardaki uyumsuz mobilyaların birbiri arasında ilişki kuran dekoratif yastık kılıfları, evleri yenilemenin en ekonomik ve eğlenceli yöntemidir. Odanızın konseptine uygun desen ve dokuda kırlent seçimi ile mekanlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Fakat bunun için dikkat etmeniz çeşitli faktörler vardır. Öncelikle seçtiğiniz yastık kılıfının nerede kullanılacağını belirlemeniz gerekir. Oturma odasındaki koltuklarda kullanılacak kırlentlerin, oturma grubu, salon, halı ve duvar rengi gibi farklı dekoratif unsurları bağlayıcı olması gerekir. Koltuk ile aynı renk ve dokuda kırlent kullanmak, pek doğru bir tercih olmaz. Bunun yerine, mekan tekdüze veya sade ise renkli, canlı ve desenli koltuk kırlent kılıflarını kullanmak, mekan renk ve desen bakımından kalabalık ise tek renk ve sade modelleri tercih etmek doğru olur.

 

Kırlent rengi belirlenirken mekandaki ana renk temasıyla uyumlu renklerin seçilmesi önemli olur. Ayrıca kullanılacak dekoratif yastık kılıfı, ihtiyaca göre farklı kumaşlar arasından harmanlanabilir. Modern, şık, sade ve boho gibi farklı tarzlara hitap eden çeşit çeşit yastık kılıfı modelleri bulunur. İhtiyacınıza ve zevkinize göre mekanlarınıza en uygun kılıfları kullanabilirsiniz. Doğru renk paletinden tercih edilen kılıflar farklı boyutlarda ve şekillerde olursa, mekana daha fazla hareket katar. En popüler kılıf şekli dikdörtgen ve kare olsa da aralara atılan daire ya da silindir şeklindeki yastık kılıfları da bulunur. Farklı formların gözü yormayacak şekilde bir arada kullanılması, mekanın ihtiyacının daha iyi karşılanmasını sağlar.

 

Dekoratif Yastık Kılıfları İle Renkli Mekanlar

 

Evinizin her odasına çok yakışacak birbirinden farklı kırlent kılıfları ile eskiyen mobilyalarınızı uygun fiyata yenileyebilirsiniz. Sıfırdan mobilya değiştirmek ya da koltuk kılıflarını yenilemek yerine tercih edeceğiniz bu yöntem, size oldukça ekonomik bir dekorasyon imkanı sunar. Oturma odanızda kullanacağınız dekoratif kılıfları, farklı renk ve desenlerde tercih edebilirsiniz. Örneğin; halı, koltuk ve perde gibi ana elemanlara uyumlu renkte kılıfları fon olarak kullanıp, yanlarına bu renklerle uyumlu desenlerde kılıflar ekleyebilirsiniz. Bu sayede odanızı kolay ve hızlı şekilde yenilemiş, mekanınıza yeni bir hava kazandırmış olursunuz.

 

Tercih ettiğiniz modelleri yuvarlak ve dikdörtgen kırlent kılıfları arasından seçebilir veya hepsini aynı şekilde kullanabilirsiniz. Burada  önemli olan bir diğer şey de mekanı kırlente boğup karmaşa yaratmamaktır. Örneğin koltuğunuza eklediğiniz kırlentlerden oturmaya yer kalması gerekir, aynı zamanda çok farklı desen ve renkleri bir arada kullanmak da göz açısından yorucu olabilir. Kumaş seçiminin de mekanınızla alakasız olmaması önemlidir, ayrıca kılıfın ne kadar sıklıkla değiştirileceği ve yıkanacağı da kumaş konusunda seçim yapmanızı kolaylaştırabilir. Çabuk kirlenmeye meyilli ortamlarınız için yıkamaya uygun ve işçiliği iyi modelleri tercih edebilirsiniz. Bu gibi hususlara dikkat ederek hayalinizdeki mekanları hazırlamaya başlayabilirsiniz.

 

Koltuklarda kullanılan kılıflarda en fazla tercih edilen iki kare veya dikdörtgen şeklindeki elemanı koltuğun iki ucuna yerleştirmektir. Siz daha modern ve tarz bir görüntü arıyorsanız bazı şeyleri karıştırma fikrini deneyebilirsiniz. Böylece büyüklü küçüklü yerleştirdiğiniz elemanlar arasında belirli bir sıralama yakalamaz, örneğin bir dikdörtgen ve bir daire modelini yan yana koyabilirsiniz. Dilerseniz koltukların orta tarafına silindirik modelleri eklemeyi de tercih edebilirsiniz. Özetle, mekanlarınızı dilediğiniz gibi yenileyebilir, daha dinamik bir görünüm için elemanlarınız arasındaki düzeni değiştirebilirsiniz. Kişiliğinize ve kullanım durumunuza en uygun modellerle, mekanınızın ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz. Böylece misafirleriniz için de çekici ve ilham veren mekanlar hazırlamış olursunuz.

 

Ekonomik ve Kaliteli Yastık Kılıfları

 

Ev yenilemek her zaman maliyetli olmak zorunda değil. Hele ki mekanlarınızı ekonomik koltuk kırlent modelleri aracılığıyla yenilemeyi tercih ediyorsanız, yüksek meblağlar ödemek zorunda kalmazsınız. Hem kalite, hem estetik, hem de uygun fiyat arıyorsanız kendini kanıtlamış ve güvenilir adreslerden alışveriş yapmanız sizin için daha mantıklı olabilir. Bu durumda, 2010 yılından beri işini özveriyle yapan kaliteli işçilik, doğru malzeme ve üstün estetik gibi kriterlere sahip olan firmamız Homefesto adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

En uygun yastık kılıfı fiyatları ve yüksek kalite standardı ile edineceğiniz rengarenk kırlentlerle evinizi büyüleyici hale getirebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine sipariş imkanı ile nerede olursanız olun kapınıza güvenli teslimat ayrıcalığından faydalanabilir, başka yerde bulamayacağınız özel doku ve desenlerde dekoratif yastık kılıflarını satın alabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerde ilgili müşterid estek hattının farkını hissedebilir ve sorunsuz alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Eğer siz de modern, şık, spor veya bohem kırlent kılıfları ile mekanlarınıza yenilik getirmek istiyorsanız hemen Homefesto internet adresi üzerinden hayalinizdeki tasarımları inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.