Toplam 205 ürün görüntüleniyor.

Yumuşacık Dokulu 2'li Banyo Paspas 

Banyolarda standart bir şekilde yer alan lavabo, klozet, duşakabin veya küvet gibi noktaların orta bölümünde kalan boşluğun dekoratif bir şekilde değerlendirilmesi için değişen objeler kullanılabilir. Günümüzde modern dekorasyonlara bakıldığında, bu boş alan içerisinde koltuklar, banyo halıları, sehpalar, çiçekler veya puflar gibi birçok ürün kullanıldığı görülmektedir. Ama temel olarak banyonun bu boş kalan bölgesinde zemin dekorasyonu için mutlaka bir paspas takımı kullanılmalıdır. Bu açıdan da 2'li banyo paspas ürünleri en popüler tercihler arasında bulunmaktadır. Bu ikili setler, bir adet büyük bir adet küçük parçadan oluşmak ile birlikte her iki parça üzerinde de birbiriyle aynı veya birbirine benzer görseller yer alabilir. Bir parça lavabo önünde bir parça geniş açık alanda ya da bir parça klozet önünde bir parça lavabo önünde olacak şekilde değişen kullanımlar gerçekleştirilebilir. Homefesto tarafından sizlere sunulan ikili banyo paspas takımları açısından da en önemli özellik yumuşacık bir dokuya sahip olmalarıdır.

Düzenli Banyolar İçin İkili Banyo Paspas

Banyonun düzenli ve temiz bir yapıya sahip olması, sağlıklı kullanımı sürdürmek için her zaman önemlidir. Banyoda kullanılan eşyaların temiz olması, her eşyanın doğru bir yerde bulunması ve sık sık değiştirilerek düzenli kullanılması sayesinde hastalıkların önüne geçilebilir ve aynı zamanda da estetik anlamda ev daha keyifli kullanılabilir. Hele ki banyo evin en önemli kısmı olarak görüldüğü için bu kısımda mutlaka hijyen sağlanmalıdır. Hijyen açısından da düzen çok önemli bir yere sahip olduğu için düzenli banyolarda da ikili banyo paspas kullanımı sayesinde nezih ve nizami bir görüntü elde edilebilir. Özel üretim yapısı ile Homefesto tarafından %100 polyester malzemeden leke tutmaz kumaş olarak dokunmuş ikili banyo paspas seti en temel özelliği ile kaymaz taban yapısına sahiptir. Kaymaz taban açısından da ürünün alt kısmında halı altı PVC dot keçe kaymaz taban malzemesi kullanılmıştır. Banyo zemininde 2 li banyo paspası yerleştirildiğinde, zeminde kaymayacak bir şekilde kullanım gerçekleştirilmesi ve düzenli banyo dekorasyonunun elde edilmesi açısından da her zaman önemli bir artı olacaktır. Bu artı ile birlikte leke tutmaz bir özelliğe sahip olan bu özel kumaş 750 gram gibi bir metrekare ağırlığı sağlarken, zeminde oldukça dolgun ve kumaş yapısı sayesinde de pamuk gibi yumuşacık bir kullanım sağlar. Doğru bir renk ve ürün seçimi gerçekleştirildiğinde de düzenli bir banyo da gayet dekoratif ve estetik bir görüntü elde edilebilir.

İkili Banyo Paspas Seti Nasıl Seçilmelidir?

Banyonuzda hem dekoratif anlamda hem düzen anlamında hem de temizlik anlamında ikili banyo paspas seti kullanımı tercih edecekseniz, öncelikle sizin için en uygun ve en zarif ürünü seçmeniz önemlidir. Bu açıdan seçim gerçekleştirme konusunda da sizin için sunduğumuz ürünlerde özellikle temel renkleri göz önünde bulundurmanız ve sonrasında da ürün boyutunu hesaba katmanız gerekecektir. Aslında öncelikle ürün boyutları üzerinde durulması gerekirse, kategori içerisinde bulunan 2 li banyo paspası seti ürünleri tamamı ile sabit bir ölçüye sahiptir. Bu sabit ölçü içerisinde büyük parça için 60x100 cm ve küçük parça için de 50x60 cm gibi bir boyut ile üretim yapılmaktadır. Görüldüğü üzere sunulan 2 li banyo paspas takımları ideal bir ölçüye sahip olarak bugün tüm evlerde banyo için uygun bir yapı ile kullanılabilir. Ölçü açısından standart bir şekilde gerçekleştirilen bu seçim sonrasında elbette ki en önemli nokta renk seçimlerini gerçekleştirmenizdir. Renk seçimleri kapsamında bakıldığında da 2 li banyo paspas ürünlerinde çok geniş bir renk tercihi ile karşılaşabilirsiniz. Ancak banyo dekorasyonu düşünüldüğünde de genellikle banyolarda beyaz renk hakim olarak kullanıldığı için çok nadiren siyah veya gri tonlarda banyo tasarımları görülmektedir. Buna bağlı olarak 2 li banyo paspası temin ederken, çoğu zaman beyaz tonlardaki banyoya uyumlu bir şekilde pastel tonlar veya canlı renkli tonlarda ürünler kullanılabilir. Örneğin, beyaz bir lavabo dolabı önünde ve diğer parçasıyla duşakabin önünde kullanılacak 2 li banyo paspası seti için kırmızı renk tonlarına hakim ve üzerinde desen baskısı gerçekleştirilmiş bir takım tercih edilebilir. Bu seçimlerde aslında mavi renkli, desenli, lacivert, kırmızı, gri, siyah, turuncu, yeşil veya pembe olabilecek şekilde tüm ikili banyo paspas takımları benzer bir yapı ile banyonuza bir renk ve zevklilik katacaktır. Aslında bu nedenle de 2 li banyo paspas takımları renk ve dekoratif renklilik amacı ile seçilmektedir.

Klozet İle Uyumlu İkili Banyo Paspas Seti

Banyoda en önemli noktada paspas ürünlerinin lavabo, duşakabin, klozet ve orta boş bölgede kullanılması sistemi yer alır. Aslında bu kullanım banyonun boyutlarına bağlı olarak belirlenirken, en önemli noktada temin edeceğiniz banyo paspası klozet uyumlu bir yapı sağlayacaktır. Özellikle klozet kapağı için benzer renkte bir kumaş tercih ettiğinizde, seçeceğiniz ürün 2 li klozet takımı olarak da kullanılabilir. Bu kullanım sayesinde de banyoda iki farklı bölüm olarak duşakabin ile lavabo arasında ve klozet önünde kullanılacak parçalar ile tam düzenli bir görüntü sağlanabilir. Standart olarak 2 li banyo seti paspas ürünleri çoğu ev sahibi tarafından klozet önünde kullanıldığında, klozetin bilhassa kışın kullanımında ayakaltında yumuşak ve soğuk engelleyen bir doku elde edilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca kaymaz bir yapıya sahip olan 2 li klozet takımı bu kullanım sırasında sıkıntısız bir sonuç ortaya çıkaracaktır.

2'li Banyo Paspas Temizliği

Banyo içerisinde kullanım gerçekleştirildiği için bu setlerde kirlenme çok sık bir şekilde görülecektir. Doğal olarak lavabo, klozet veya duşakabin bölgesinden sıçrayan sular, ayakaltında yani terlik veya çorap altında bulunan kirler, ortama havadan gelen tozlar gibi birçok faktör 2 li banyo paspası seti üzerinde kirlenmeye neden olacaktır. Fakat ikili banyo paspas takımları avantajlı yapısı ile birlikte kolaylıkla temizlenebilecek bir şekilde üretilmiştir. Çünkü polyester malzeme ile dokunmuş olan bu kumaş, kolaylıkla çamaşır makinesinde 30-40 derece arasında yıkanabilecek bir özelliğe sahiptir. Hassas yıkama programlarının tercih edilmesi ile 2 li banyo paspası doğal deterjanlar ile hiçbir ek beyazlatıcı ya da çamaşır suyu gerekmeden kısa sürede temiz bir hale gelecektir. Kurutma işlemi açısından da ürünlerde kurutma makinesi, güneşte kurutma veya ütü gibi bir ihtiyaç bulunmadan kokusuz bir şekilde kuruma tamamlanır. Leke tutmaz dertsiz kumaş yapısı ile bu ürünler yıkama sonrasında ne üzerindeki baskılarda ne de tabanında bir bozulma oluşturmadan yıllar boyunca aynı kalite ile kullanılabilir.

İkili Banyo Paspası Fiyatları

İki parçalı bir set olarak değişen desenlerde sizlere sunulan banyo paspas ürünleri özellikle dekoratif kullanımı için avantajlı bir yapıya sahiptir. Evinizde 1 adet banyo bulunması veya ebeveyn banyosu ile 2 adet banyo bulunması gibi koşullara bağlı olarak da 2 li banyo paspası en ucuz seçimleri istenilen sayılarda gerçekleştirilebilir. Keza ikili banyo paspası fiyatları açısından da çok uygun rakamların sorulması sayesinde bu ürünler isterseniz birden fazla temin edilerek, dönem dönem değişik renkler ve desenler ile kullanılabilir. Bu sayede evinizde dekorasyon değişimlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirme fırsatı elde edilirken, banyonuzda ki sabit ve alışılagelmiş görüntüyü ara sıra değiştirerek farklılık sağlayabilirsiniz. İstediğiniz kullanım koşulları ve avantajlı ürün özellikleri ile birlikte ideal ikili banyo paspası fiyatları sayesinde bu ürünleri kargo avantajları ve pratik ödeme imkanları sayesinde rahatlıkla temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.