BLOG

BANYO PASPASI MODELLERİ İLE BANYONUZDA BİLE TARZINIZI YANSITIN!

10 Ekim 2022

Firmamız kaliteli ve şık tasarımlara imza atan ürünleri ile büyük beğeni toplamaktadır, özellikle banyo paspası modelleri ile kadınların ilgi odağıdır. Günümüzde banyolar kuru bir zemin olarak kullanılmaktadır, bu nedenle banyo paspası modelleri banyoların daha kullanışlı ve şık olmasını sağlamak için kullanılmaktadır.

TÜM ÇEYİZLERİN BAŞ TACI ÖZEL TASARIM NEVRESİM TAKIMI!

08 Ekim 2022

Evlenecek olan tüm gençlerin çeyizleri için özenle hazırlanan özel tasarım nevresim takımı modellerini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

KAYDIRMAZ YOLLUK KULLANMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

05 Ekim 2022

Son yıllarda evlerde kullanılan zemin parkelerinin değişmesi neticesinde kaydırmaz yolluk ve kaydırmaz taban halılara büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Kaygan zeminlerde kaydırmaz yolluk modelleri kullanmak kadınların iş gücünü hafifletmektedir. Özellikle temizlik esnasında kullanılan elektrikli süpürgelerin kaydırmaz yolluk ve kaydırmaz tabanlı halıların temizliğinin daha kolay olduğu herkes tarafından bilinmektedir.

YIKANABİLİR MUTFAK HALILARI NEDEN AVANTAJLIDIR?

01 Ekim 2022

Evinizin şıklığına şıklık katacak mutfak halısı çeşitleri hem kullanışlı hem de aynı zamanda kolay temizlenebilir olmalıdır. Hanımların sıkça vakit geçirdiği ve yemek yapılması dolayısıyla kolayca kirlenebilen mutfak halısı yıkanabilir olması durumunda oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır.

MOR RENGİN HAKİMİYETİ İLE MOR HALI GÜZELLİĞİ

30 Eylül 2022

Mor, renkler arasında en sevilenlerden biridir. Bu rengin güzelliği ev dekorasyonu ve eşyalarda da kendini fazlasıyla göstermektedir. Mor halı kullanımının sevilmesi gibi. Mor halı, özellikle evinde açık renk kullanımı sağlayan insanların evine oldukça yakışacak halı renklerindendir biridir.

TURUNCU HALI MUTLULUK VE CANLILIK VERİR

30 Eylül 2022

Evlerin en önemli dekorasyon ürünlerinden biri olan halıların renk seçenekleri de büyük önem taşımaktadır. Evlerin boyaları ve mobilya renklerine göre belirlenen modeller arasında turuncu halı modelleri hem görselliği hem de insan üzerinde yarattığı etkiler ile ayrı bir yere sahiptir.

PEMBE HALI KIZ ÇOCUKLARININ ODALARINI SÜSLÜYOR

29 Eylül 2022

Sevginin evrensel rengi olarak kabul edilen pembe halı modelleri ile de son derece özel bir uyuma sahiptir. Kontrast renklerdeki motifler ile desteklenen pembe halı modelleri, özellikle küçük kız çocuklarının odalarını süsleyen çok özel ev dekorasyon ürünleri olarak dikkat çekmektedir. Küçük kız çocuklarının odalarına serilen dekorasyon ürünlerinin antibakteriyel halı olmasına da dikkat edilmelidir.

KREM HALI İLE EVLERE RENK, HAYATINIZA HUZUR GETİRİN

29 Eylül 2022

Evlerde ya da yaşam alanların krem halı seçimi yapmanın birden fazla nedeni vardır. Yaşam alanları, huzur bulunan insanın kendini en rahat ettiği yerlerin başında yer almaktadır. Yaşam alanlarının dekorasyonu bu huzur ve sakinliğin artırılmasına imkan veren tarzlar ile yapılmasında yarar olacaktır. Dekorasyonun en önemli halkılarından biri olarak kabul edilen krem halı modelleri seçimi özen ve özellik isteyen ev eşyalarından biri olarak kabul edilmektedir.

HALI ÖRTÜSÜ İLE HALILARINIZ YIPRANMASIN

27 Eylül 2022

Halı örtüsü, evlerin ve yaşam alanlarının en özel dekorasyon ürünlerinden biri olan halıların koruma kalkanlarından biri olarak kabul edilmektedir. En az halılar kadar şık tasarımlara sahip olan halı örtüsü modelleri, özellikle küçük çocuk sahibi aileler için hayat kurtaran ürünlerden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

DOĞANIN RENGİ KAHVERENGİ HALI MODELLERİ GÜVEN VERİYOR

27 Eylül 2022

Doğanın rengi olan kahverengi halı modelleri için en fazla tercih edilen renklerden biri olarak kabul edilmektedir. Sağlamlık ve güvenin göstergesi olan kahverengi halı için son derece şık modellerin ortaya çıkmasına imkan vermektedir. Mobilyalarda da ağırlıklı olarak bu rengin kullanıldığı göz önüne alındığında, özellikle kabartmalı halı modellerine kahverengi çok yakışmaktadır.

1 2 3 .... 13 14 15
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.