Toplam 4492 ürün görüntüleniyor.

Dekoratif Halılar Homefesto’da!

 

Dekoratif bir halı, iyi döşenmiş bir evin benzersiz bir tamamlayıcısıdır. Dekoratif bir halı ile tamamlanmamış olan ortamların bir parçası mutlaka eksik kalır. Elbette dekoratif halıları yalnızca evinizde değil, aynı zamanda ofislerinizde, terasta ya da verandanızda da kullanabilirsiniz. Kaliteli bir dekoratif halı, özenerek yaptığınız bir kıyafet kombinini tamamladığınız bir çanta ya da bir takı gibidir. Bu yüzden seçim yaparken ince eleyip sık dokumak gerekir.

 

Bir Dekoratif Halının Kaliteli Olduğunu Nasıl Anlarız?

 

Evinizde hem sıcak, hem de samimi bir hava oluşturmak istiyorsanız, bunun için evin diğer eşyaları ile uyumlu olacak ve bağımsız görünmeyecek bir dekoratif halı seçimi yapmanız gerekiyor. Unutmamak gerekir ki doğru halı seçimi, mekanınız için seçtiğiniz diğer objeleri ve eşyaları da görünür kılacaktır. Bu yüzden altı üstü bir halı deyip geçmek doğru değil. Böyle bir yaklaşım mekanınızda bulunan ve özenerek seçtiğiniz diğer mobilya ve eşyaları da önemsiz gösterecektir. Eğer bir mekan içine yerleştireceğiniz halıyı seçerken hangi eşya ya da obje ile uyum yaratacağınızdan emin olamıyorsanız, bunun için ilk tercih olarak perdelere bakabilirsiniz. Çünkü ev dekorasyonunda halıların en önemli tamamlayıcısı perdelerdir. Elbette bu, halıların ve perdelerin aynı renk olması anlamına gelmiyor. Aynı zamanda dekoratif halı modelleri arasından seçim yaparken perde ve halı arasında bir kontrast yaratarak ortamınızı daha çekici bir hale getirebilirsiniz.

 

Dekoratif halı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta da halının ebatı. Burada akılda tutulması gereken konu şu: Bir mekanda değerlendirilebilecek geniş bir zemin varsa, buraya mutlaka çok büyük bir halı gelmesi gerekmiyor. Örneğin eğer zemin geniş ve kare ise, böyle bir mekan için yuvarlak pamuklu dokuma taban oda halıları tercih edilebilir. Elbette büyük el dokuması bir kilim de bu mekanı daha hafif daha sıcak gösterir. Yani önemli olan halının büyük ya da küçük olmasından ziyade, ortama nasıl etki ettiğidir. Bu yüzden seçimlerinizi yaparken mekanı her zaman göz önünde bulundurun.

 

Dekoratif Halılarda Renk ve Kumaş Seçiminin Önemi

 

Burada renk seçiminin önemini vurgulamak için şöyle bir örnek verilebilir: Açık renkli parkeleri olan bir zemin üzerine, açık renk bir halı koyarsanız, bu halı kendisini gösteremez. Dolayısıyla halı, kendisini gösterebileceği zıt ya da kontrast bir renkte olmalıdır. Yani beyaz bir zemin üzerine beyaz bir dekoratif halı koyduğunuzda, aslında burada halıya haksızlık etmiş olursunuz. Bir diğer yandan halının kumaşı da büyük önem taşıyor. Eğer daha ağır mobilyaların bulunduğu, daha sıcak bir ortam yaratmaya çalıştığınız bir oda için halı bakıyorsanız, bu durumda post halı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle köy ya da dağ evleri için post halılar ideal ürünlerdir.

 

Eğer dekoratif halı seçimini yapacağınız ortam daha ferah ve daha soğuk olduğunu düşündüğünüz bir ortam ise, bu durumda peluş halı modelleri doğru tercih olabilir. Bir diğer yandan peluş halı modellerini çocuk odalarında da kullanabilirsiniz. Elbette peluş halılar çocuk odasında kullanılır diye bir kural da yok. İsterseniz salonda, isterseniz mutfakta, isterseniz de yatak odası için bu halıları kullanmanız mümkün.

 

Dekoratif Halı Modelleri

 

Eğer eviniz ya da yaşam alanlarınız için dekoratif halı modelleri arıyorsanız, tercih edebileceğiniz çok sayıda model var. Elbette bu modellerin pek çoğu birbirine benzeyebilir. Bu yüzden eğer özel tasarım bir dekoratif halı seçerseniz, bu kendinizi daha özel hissetmenizi sağlayacak ve aynı zamanda mekanı da daha özel kılacaktır. Her tasarımın benzersiz olarak üretildiği ve sadece sizin sahip olacağınız bir dekoratif halı istiyorsanız, buna sahip olmanız mümkün. Üstelik böyle bir halıya sahip olmak için çok büyük rakamlar ödemenize de gerek yok. Yalnızca nereye bakacağınızı bilmeniz gerekiyor.

 

Dekoratif bir halı almak için seçtiğiniz markanın istediğiniz her ebatta halı üretiyor olması lazım. Çünkü eviniz için farklı ebatlarda halı almak için farklı mağazalara bakmak istemezsiniz. Bir diğer yandan halıların üzerinde yer alan özel tasarımlarında sayıca çok ve zevkinize uygun olması gerekiyor. Böyle bir durumda seçim yapmak için önünüzde pek çok alternatifiniz olur. Bu alternatif arasından da kendi zevkinize en uygun olan dekoratif halı modellerini seçmeniz çok daha kolay olur. Yani kısacası beyaz, siyah ya da sarı, benzersiz özel tasarımlara sahip, istediğiniz bütün ebatlarda halılar bulabileceğiniz bir marka tercih etmeniz büyük önem taşıyor.

 

Diyelim ki bütün bu isteklerinize karşılık veren bir marka buldunuz. Burada dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da dekoratif halı fiyatları olmak zorunda. Çünkü seçtiğiniz halıların kaliteli ve benzersiz olmalarının yanında fiyatları da büyük önem taşıyor.

 

Dekoratif Halı Fiyatları

 

Dekoratif halılarda fiyatları etkileyen pek çok faktör var. Bu faktörlerden biri elbette kalite. Fakat bir halının pahalı olması demek, aynı zamanda o halının kaliteli olması anlamına gelmiyor. Yani kaliteli bir halıyı uygun fiyatlara da bulmanız mümkün. Bunun için elbette seçtiğiniz marka büyük önem taşıyor. Örneğin çok pahalı şönil dokuma taban oda halıları bulduğunuzda, kalitesini sorgulamadan almanız yanlış bir hamle olacaktır. Çünkü aynı kalitede bir halıyı, çok daha uygun fiyatlarla bulmanız mümkün. Benzer bir durum kaydırmaz oda halıları ya da başka türden halılar için de geçerli.

 

Fiyatı belirleyen bir diğer unsur ise halının ebatı ve kumaş kalitesi. Örneğin peluş halılar, post halılar ya da dokuma halı ve kilimlerin fiyatları birbirinden farklı olabilir. Bu da oldukça normal bir durum. Peki en güzel kumaşlar ile üretilmiş, en kaliteli halıları, uygun fiyatlar ile bulmak mümkün mü? Eğer doğru yere bakıyorsanız, elbette mümkün.

 

Aradığınız En Kaliteli ve Özel Tasarım Dekoratif Halılar Homefesto’da!

 

2010 yılından bu yana üretimlerine aralıksız olarak devam eden Homefesto, artık internet üzerinden de erişilebilir durumda. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, çok uygun fiyatlarla en kaliteli dekoratif halıları adresinize sipariş edebilirsiniz. Homefesto üzerinde tercih edebileceğiniz yüzlerce halı modeli var. Pek çok halı modelini istediğiniz tüm ebatlarda bulabilirsiniz. Homefesto internet mağazasını düzenli olarak takip ederek pek çok indirimden yararlanabilir, birbirinden avantajlı kampanyalara katılabilirsiniz. Üstelik Homefesto size dekoratif halı modelleri ve fiyatlar konusunda benzersiz bir deneyim alışveriş deneyimi sunuyor.

 

Homefesto internet mağazası üzerinde yer alan çok sayıda ürün arasından seçim yapmak zor olsa da, karşılaşacağınız benzersiz modeller ile evinizi çok daha çekici ve güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. İsterseniz dekoratif halı kilim, isterseniz kaydırmaz oda halıları, isterseniz özel tasarım dekoratif halılar, isterseniz de evinizin her odasına yerleştirebileceğiniz peluş ve post halılar şimdi Homefesto’da!

 

Homefesto olarak biz, her zaman müşteri memnuniyetine inanıyor ve gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetleri de buna yönelik olarak organize ediyoruz. Eğer siz de bir uygun fiyatlar ile kaliteli halılara sahip olmak ve sorunsuz bir alışveriş deneyimine sahip olmak isterseniz, hemen şimdi Homefesto internet mağazası ile alışverişe başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.