Toplam 773 ürün görüntüleniyor.

Kaydırmaz Çocuk Halıları Hep Güvenli

Çocukların odasında onları her türlü tehlikeden koruyacak şekilde yaralayıcı eşyalardan kaçınmak, sağlıklı ve güvenilir eşyalar seçmek gerekir. Çünkü her zaman hareketli ve gün boyunca oyun oynamak isteğine sahip olan çocukların birçok farklı noktadan zarar görmesi ve yaralanması ihtimalleri yer alır. Bu ihtimaller göz önünde bulundurulduğunda da çocuk odası için ideal eşya tercihlerinde kaydırmaz çocuk halıları ön plana çıkabilir. Zemine net bir şekilde oturan ve hareket etmediği için kayıp düşme gibi ihtimalleri ortadan kaldıran kaydırmaz çocuk halısı bebek odasından 10’lu yaşlara kadar çocukların odasında güvenilir bir yapı ile kullanılabilir. Bu sayede çocuklarınız gün boyunca oyun oynarken, yemek yerken, dinlenirken, ödev yaparken veya vakit geçirirken odada bu halılar sayesinde güvenilir bir şekilde harekete devam edebilir.

Kaydırmaz Çocuk Halısı Özellikleri

Kaydırmaz çocuk halısı özel bir dokuma teknolojisi ile %100 polyester kumaş sayesinde üretilmektedir. Çok sıkı bağlar ile üretimi gerçekleştirilen bu dokuma halılar, üst kısmında 3D dijital baskı desenleri ile hazırlanmaktadır. Yani halılar hem çocuk odası kaydırmaz halı özelliğine sahip olmakta hem de dijital baskılar ile rengarenk bir özelliğe de sahip olmaktadır. Halıların kaydırmaz özelliğe sahip olabilmesi için halı tabanında PVC dot keçe kaymaz taban kullanılmaktadır. Tamamen doğal ve sağlıklı bir malzeme olması ile bu taban, halının ahşap, mermer, karo taş veya mozaik zeminlerde sorunsuz bir şekilde sabitlenmesini sağlamaktadır. Diğer avantajlı özelliklere bakıldığında çocuk odası kaymaz halı modelleri için en temel noktalardan birisi leke tutmaz özelliğe sahip olmasıdır. Polyester malzemenin ortaya çıkardığı etki ile birlikte bu halılar üzerine meyve suyu, süt, yoğurt, yemek veya çikolata gibi bir gıda temas ettiğinde leke oluşmaz. Dertsiz kumaş yapısına sahip olan kaydırmaz çocuk halı bu tür bir gıda ile temas ettiğinde sadece basit bir silme işlemi ile halıda leke oluşmadan temizlik sağlanabilir. Halılar temizlik açısından da çok kolay bir yapıya sahip olarak yıkanabilir bir özellik sunmaktadır. Çünkü bu halılar metrekare ağırlığı 750 gram gibi bir özelliğe sahip olduğu için birkaç metrekarelik bir halı dahi kolaylıkla çamaşır makinesi içerisinde yıkanabilir. Yıkama sırasında normal deterjanların kullanılmasıyla yıpranma, solma veya çatlama gibi sorunlar ortaya çıkarmayan bu halılarda kolaylıkla kurutma işlemleri de gerçekleştirilebilir. Sıcak bir oda içerisinde ek olarak balkonda güneş veya kurutma makinesi gerekmeden birkaç saat süre içinde kuruyan halılar, hiçbir leke bulunmadan yıllarca aynı yapı ile kullanılabilir.

Kaydırmaz Çocuk Halıları Tam Dekoratif

Çocuk odası açısından bu halıların temel özellikleri arasında dekoratif bir yapıya sahip olmaları bulunmaktadır. Yani aslında kaydırmaz çocuk halıları güvenilir ve sağlıklı özellikleri yanında her zaman dekoratif ürünlerdir. Ürünlerin dekoratif özelliği ise malzemesi gereği üzerinde 3D dijital baskı yapılabilmesinden gelmektedir. Bu sayede kaydırmaz çocuk halısı ürünlerinde halı üzerinde akla gelebilecek onlarca farklı dijital görsel ile çalışma yapılmaktadır. Örneğin, en pratik örneklere bakıldığında bir trafik görseli, bir şehir manzarası, bulutlar, balonlar, yıldızlar, çizgi film karakterleri, animasyon karakterleri, araba yarışı görselleri, uzay manzarası, uçaklar veya çiçekler gibi birçok görsel kullanılabilir. Değişen bu görseller içerisinde örneğin seksek halı çocukların hem halı üzerinde sıcak ve sağlıklı bir zeminde oynayabilmesi hem de halıyı bir oyun alanı haline getirebilmesi için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Çocukluğumuzdan bu yana bildiğimiz bu keyifli oyun için özel bir baskı ile hazırlanan seksek halısı kız ve erkek çocukların odalarında en keyifli ev eşyaları arasında görülmektedir. Özellikle bu dekoratif yapılı çocuk odası kaymaz halı modelleri içerisinde kız ve erkek çocukların ilgisini çekecek değişen halı modelleri görmek de mümkündür. Örneğin, bilhassa kız çocukların çok daha fazla ilgi gösterdiği animasyon karakterler açısından unicorn halı gibi ürün modelleri bulunmaktadır. Bu gibi halılar veya değişen çocuk halı modelleri çocukların yaşına, cinsiyetine, ilgi duyduğu alanlara veya anne/baba olarak yönlendirmek istediğiniz alanlara göre tercih edilebilir.

Çocuk Odası Kaymaz Halı Modelleri Ölçüleri

Çocuk odası her evde belirli bir ölçü ile aynı bir yapıda ayrılmış evin önemli kısımlarından birisidir. Bazı evlerde tek bir çocuk odası bazı evlerde artan çocuk sayısına göre iki veya üç çocuk odası bulunma ihtimali de yer alır. Bu açıdan çocuk odası sayısından çok sahip olduğunuz bu odanın boyutları çocuk odası kaymaz halı modelleri tercih etmeniz için en önemli ayrıntıdır. Bazı evlerde bu oda çok küçük bir boyuta bazı evlerde çok geniş bir boyuta sahip olabilir. Genellikle parke kaplı zeminler ile kullanılan bu odalarda geniş bir dekorasyon ile çocuklara olabildiğince geniş bir oyun alanı sağlanır. Bu geniş oyun ve hareket alanı içerisinde de merkezi bir noktada veya odanın geniş bir bölümünde çocuk odası kaydırmaz halı kullanımı gerçekleştirilebilir. Bu noktada halı ölçüleri çok geniş bir yapıya sahip olduğu için odanın boyutlarına veya kullanmak istediğiniz boyutlara bağlı olarak en ve boy anlamında değişen ölçüler tercih edilebilir. Örneğin, yıldız manzaralı bir kaymaz çocuk halısı tercih ettiğinizde, bu halının ölçüsünü tamamen bağımsız bir şekilde en küçük ölçüden en büyük ölçüye kadar belirleyebilirsiniz. Hatta bu tip bir halıda özel ölçü talebinde de bulunabilirsiniz. Bazen de standart bir ölçüye sahip olarak genellikle küçük olması talep edilen seksek halısı gibi tercihler gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan nokta ise seçtiğiniz halı ölçüsünün çocuk odasında doğru bir yerleşim sağlayabilmesi ve halının istenilen amacı sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesidir.

Kaydırmaz Çocuk Halıları Yıllarca Dayanıklı

Çok uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanılabilecek kaydırmaz çocuk halıları özellikle çocukları arasında belirgin yaş farkı olan aileler için avantaj sağlamaktadır. Yani örnek olarak 2 çocuk arasında 5 veya 6 yaş gibi bir fark bulunduğunda, ilk çocuk giderek yetişkinliğe ulaşırken, diğer çocuk için hazırlanan çocuk odasında aynı halı tekrar kullanılabilir. Çünkü çocuk odası kaydırmaz halı ürünleri, çamaşır makinesinde yıkanabilir özellikleri, yıpranmaz, solmaz, leke tutmaz ve aşınmaz olmaları ile yıllara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. İstediğiniz durumda çocuk halı modelleri kolaylıkla muhafaza edilerek birkaç yıl sonrasında tekrar sadece çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra sıfır gibi dahi kullanılabilir. Öte yandan bu ürünlerde her zaman ideal çocuk odası kaydırmaz halı fiyatları yer alması da ürünlerin her seferinde yeniden ve farklı modeller ile temin edilmesi noktasında önemli bir avantaj sağlamaktadır.

İdeal Çocuk Odası Kaydırmaz Halı Fiyatları

Sağlıklı ve doğal malzemeden özel bir dokuma teknolojisi ile %100 polyester olarak leke tutmaz şekilde üretilen çocuk odası kaydırmaz halı ürünleri yıllara dayanan sağlıklı ve konforlu tercihler sunmaktadır. Bu tercihler ile birlikte çocuklarınızın odasına renk ve dekorasyon zenginliği kazandırmak için farklı desenlerde ürünler yer almaktadır. Üstelik tüm bu ürünlerde en temel ayrıcalıklar arasında çocuk odası kaydırmaz halı fiyatları açısından çok uygun rakamların görülmesi yer alabilir. Bu uygun rakamlar ile birlikte bir veya birden fazla sayıda temin edilebilecek çocuk odası kaymaz halı modelleri ile çok daha zengin alışverişler yapılabilir. Alışverişlerde kargo avantajları, fabrikadan evinize teslim, sizin için özel sıfır üretim ve isteğe bağlı kolay iade gibi koşullar sayesinde de çocuk odası kaydırmaz halı fiyatları çok daha özel avantajlar sağlamaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.