Toplam 3578 ürün görüntüleniyor.

Kaydırmaz Oda Halıları Modern Dekorasyonu Tamamlıyor

Modern bir dekorasyonun yaşam alanlarına büyük bir keyif ve kalite kattığı yadsınamaz bir gerçektir. Bu gerçeğin göz önünde bulundurulması ile birlikte de oturma odası ve salon gibi en çok kullanılan odalarda mutlaka modern dekorasyon ile uyumlu halılar kullanılmalıdır. Örneğin, sizin için sunulan kaydırmaz oda halıları bu modern dekorasyon çalışmalarınız içerisinde en önemli parçalardan biri olacaktır. Çünkü bu halılar özel tabanları ile birlikte ana malzeme olarak alt kısmında halı altı PVC dot keçe kaymaz taban bulundurmaktadır. Bu taban kaydırmaz bir özellik sağlarken, ayağınızın altında bulunan halı ise %100 polyester leke tutmaz bir özelliğe sahiptir. Malzeme seçimi sayesinde lazer kesim ile üretimi gerçekleştirilen kaydırmaz halılar istediğiniz değişen ölçülerde size yıkanabilir, uzun ömürlü ve dekoratif yapısıyla istediğiniz her odada kullanabileceğiniz şekilde sunulmaktadır.

Kaydırmaz Oda Halıları Nasıl Seçilmelidir?

Özel tasarım ile polyester malzemeden üretilen kaydırmaz halılar genellikle salon, oturma odası veya bazen mutfak ya da yatak odası gibi birçok farklı noktada kullanılmaktadır. Temel olarak özellikle parke veya karo taş kaplama üzerinde kullanıldığında tamamen kaydırmaz ve konforlu bir kullanıma sahip olan bu halılarda seçimler gerçekleştirilirken, öncelikle kullanım alanı göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin, misafirlerinizi ağırladığınız ve gün boyunca vakit geçirdiğiniz oturma odaları için kaydırmaz salon halısı tercihi gerçekleştirilebilir. Bu noktada da halı kaydırmaz modelleri içinde özellikle değişen noktalara bağlı olarak önce renk seçimlerini sonrasında ölçü seçimlerini yapmanız gerekecektir. Çünkü salon veya oturma odanız içerisinde kullandığınız koltuk takımı, TV ünitesi, salonun genişliği ve dekoratif düzen gibi birçok farklı noktaya göre hem renk hem ölçü kaydırmaz taban halı açısından çok önemli bir yere sahiptir. Sunulan kaymaz halı seçenekleri içerisinde renklere bakıldığında; akla gelebilecek en temel renk yani beyazdan başlamak üzere siyah, kırmızı, mavi, ekoseli, değişen renkli veya yeşil gibi birçok halı seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanında istediğiniz kaymaz taban halı ürünlerinde ölçüler 60x60 cm veya çok daha büyük boyutta 180x280 cm gibi ya da tamamen isteğe bağlı özel ölçü ile sizlere sunulabilmektedir. Bu sayede kullanım alanınızın özelliklerini göz önünde bulundurarak, örneğin koltuk takımı ile TV ünitesi arasında kullanım gerçekleştirmek veya koltuk takımının orta bölgesinde kullanım gerçekleştirmek için değişen boyutlarda en uygun renkler ile ürün seçimlerinizi sağlayabilirsiniz.

Kaydırmaz Halılar Onlarca Desen İmkanı Sunuyor

Halı, kullanıldığı alana özellikle zeminden yansıma sağlayan ve büyük değişim oluşturan en temel ev eşyaları arasında yer alır. Bu nedenle kaydırmaz oda halıları aklınıza gelebilecek onlarca farklı desen seçeneği ile çok önemli bir yere sahiptir. Bugün oturma odası, salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak, misafir odası, yemek odası gibi birçok farklı alanda kullanabileceğiniz kaymaz halı modelleri kimi zaman Anadolu'nun çiçek motifleri kimi zaman Yörük motifleri kimi zaman modern görseller ile hazırlanmaktadır. Üretimde %100 polyester malzeme kullanılması ile bu halılar, leke tutmaz, kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü bir yapı sağlarken, lazer kesim yöntemi ile üretilmektedir. Bu sayede kaydırmaz salon halısı üretimlerinde 3D dijital baskı teknolojisi vasıtasıyla aklınıza gelebilecek onlarca hatta yüzlerce görsel kullanılabilmektedir. Görsel seçimlerinde her zaman yaşam alanlarınıza veya çalışma alanlarınıza derinlik kazandıracak üç boyutlu çizgiler veya olabildiğince sade Anadolu motifleri ön plana çıkarılmaktadır. Kimi zaman yöresel kıyafetleriyle Afrikalı bir kadın, kimi zaman çocuklara hitap edecek bir animasyon karakteri, bazen geometrik çizgiler ile derinlik kazandıran grafikler kaydırmaz taban halı üzerinde yer alabilir. Aslında kaydırmaz halı seçilirken, boyut ve renk seçimlerinden ziyade desen seçimlerinin dikkatli yapılması önemlidir. Çünkü örnek olarak evinizde beyaz veya gri tonlarda açık bir parke kullanımı tercih ediyorsanız, bu parke üzerinde derinlik kazandıracak ve görsel zıtlık oluşturacak bir desen ile kaymaz taban halı temin edebilirsiniz. Tabii ki bu durumda seçtiğiniz halıda mavi, sarı, kırmızı, yeşil veya mor gibi tek bir renkten bahsetmek mümkün olmayacaktır. 3D baskı teknolojisi sayesinde kaymaz halı desenleri klasik halıların dışına çıkarak çok engin seçenekler sunmaktadır. Yani bugün piyasada görebildiğiniz bilindik veya alışılagelmiş halı modelleri yerine kaymaz halı modelleri içerisinde muhteşem görsellikler ile yaşam ve çalışma alanlarınızın değişim elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Kaymaz Halı Yolluk Kullanım Avantajı

Kaydırmaz halılar özel bir fiziki yapıya sahip olarak kullanıldığı alanda hareketsiz bir şekilde durması ile tıpkı bir yer döşemesi gibi avantaj sağlar. Bu halılar polyester yapılarıyla hav yapmaz ve dekoratif bir yere sahiptir. Bu nedenle istenilen boyutlar ile bir halı kategorisinde salon, oturma odası ya da yatak odasında kullanıldığı gibi kaymaz halı yolluk olarak evinizde koridor ve dar alanlarda da kullanımı tercih edilebilecek bir üründür. Özel bir şekilde aynı malzeme yapısı ile üretilen kaymaz halı yolluk ürünleri en özel renk ve desen seçenekleri ile hatta yine istenilen farklı boyutlar sayesinde evinizin antre, koridor, kapalı balkonları veya çalışma odası gibi dar alanları için tercih edilebilir. Bu ürünler kaydırmaz halı fiyatları açısından da daha büyük boyutlu halılara göre daha ekonomik tercihler sağlarken, istenilen alanda bu özel üretimin kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Koridor gibi daha az temizlik talebi bulunan noktalarda da kaymaz halı yolluk size daha az zorluk çıkarırken, yıkanabilir özelliği sayesinde de büyük bir kolaylık oluşturacaktır.

Kaydırmaz Oda Halıları Kolaylıkla Temizlenebilir?

Her zaman kolaylıkla temizleyebileceğiniz kaydırmaz oda halıları evinizin en pratik, en faydalı, en keyifli ürünleri arasında yer almayı başaracaktır. Halılarda gerek taban malzemesi gerek ana dokuma malzemesi farklı yapılara sahip olarak temizlikte leke tutmayan, kolaylıkla yıkanabilen, ısıya dayanıklı, suya dayanıklı ve çok hafif bir yere sahiptir. Genellikle bu tarz halılarda kolaylıkla seçmiş olduğunuz ürün için temel özelliklerini inceleyerek kaydırmaz taban halı açısından metrekare ağırlığını görebilir ve tüm özellikleri ile yıkama talimatlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik kaymaz halı modelleri içerisinde seçtiğiniz ürün düz ve sade ya da kabartmalı bir modele sahip olsa dahi aynı pratik yıkama sistemini kullanabilirsiniz. Yani kabartmalı kaydırmaz halı seçimlerinizde de yıkama açısından belirtilen şekilde kuru temizleme yerine 30-40 derece arasında makinede hassas yıkama programları seçilebilir. Basit deterjanlar ile kolaylıkla temizlenebilen ve güneş görmeyen bir ortamda kurutulan halılar, renk ya da doku özelliklerini kaybetmeden yıllarca kullanılabilir. Avantajlı ve keyifli yapılarıyla halı kaydırmaz modelleri her zaman kolaylıkla temizlenen bir sistem sunduğu için de ayakkabı ile dolaşılan ofislerde dahi temizlenmesinden korkmadan kullanılabilir.

Kaydırmaz Oda Halı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Her noktada avantajlı, keyifli ve dekorasyona çok yüksek uyum sağlayan kaydırmaz halılar fiyat belirleme noktasında da önemli bir avantaja sahiptir. Bu noktada yıl boyunca sunulan kampanyalar ve alışveriş imkanları ile bu ürünlerde seçimlerinizi gerçekleştirirken, en temel noktada kaydırmaz oda halı fiyatları belirlenmesi açısından metrekare rakamları göz önünde bulundurulur. Yani kaymaz taban halı fiyatları belirlenmesi için önce renk ve desen seçimlerinizi yapmanız ardından istediğiniz metrekare seçimini gerçekleştirmeniz ve bu sayede alacağınız ürün için fiyatlarını net bir şekilde görmeniz mümkün olacaktır. Sizlere avantajlı bir şekilde sunulan kaymaz halı fiyatları üstelik yanında bulundurduğu ücretsiz kargo imkanları, taksitli alışveriş fırsatları ve fabrikadan evinize gönderim fırsatı ile çok avantajlı bir yapı sunmaktadır. Halı ürünleri ile benzer bir şekilde kaymaz yolluk metre fiyatları üzerinden de koridor ve dar alanlı kullanımlarınız için halı seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aslında isterseniz yatak odası, oturma odası, salon, koridor gibi tüm alanlar için ayrı ayrı kaydırmaz oda halıları arasından seçim gerçekleştirerek, tek bir sepette avantajlı ödeme ve alışveriş kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.