Toplam 747 ürün görüntüleniyor.

Pamuklu Dokuma Taban Oda Halıları İle Doğal Bir Doku

Evinizde her şeyin doğal ve sağlıklı olmasına önem veriyorsanız, kullandığınız eşyalarda da bu seçimi mutlak şekilde yapmanız gerekir. Yani örneğin, oturma odasında kullandığınız koltuklarda, perdelerde, mobilyalarda ve halılarda aynı doğal dokuların bulunması gerekir. Bu açıdan da tıpkı eski zamanlardaki gibi gerçek yani doğal malzemeler ile üretilmiş pamuklu dokuma taban oda halıları gibi bir ürün seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Tabanında %100 pamuk ekoseli dokuma taban bulunan bu özel halılar, dokuma üzerinde 180 gr/m2 kalite ile yumuşak bir his sağlayan en üst kalitede parlak kadife kumaş bulundurur. Yüzeyde kullanılan bu malzeme sayesinde de pamuklu dokuma taban oda halı üzerinde dijital teknolojilerin kullanılması ile dekoratif baskı desenleri sağlanabilmektedir. Yani tamamen doğal malzemelerin birleşimi ile fabrikadan evinize üretim yöntemi ile gönderilen ve yüksek kaliteli bu halılar, istediğiniz doğal yaşam ortamını doğru malzemeler ile elde etmenize yardımcı olacaktır.

Pamuk Dokuma Taban Halı İle Gerçek Bir His

Evinizdeki eşyalara dokunduğunuzda istediğiniz bu doğal ve sağlıklı hissiyatı elde etmek istiyorsanız, halıda mutlaka pamuk ve yün gibi malzemelerin bulunmasına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle pamuk yumuşak yapısı ile her zaman kolay temizlenebilir, yumuşak bir his sağlayan ve doğal bir görüntüye sahip olan en doğru malzemedir. Bu doğru malzeme sayesinde pamuk dokuma taban halı üretimi gerçekleştirilirken, kullanacağınız halı salon, oturma odası, yemek odası veya yatak odası gibi her alanda kendini hassas bir yumuşaklık ile gösterecektir. Zira canlı ve gerçekçi dijital baskı teknolojisinin kullanılması ile pamuklu dokuma halı ürünleri istediğiniz farklı renk, ton ve desenlerde muhteşem kullanım avantajları sağlamaktadır. Kategori filtreleme seçenekleri içerisinde de görebileceğiniz gibi antrasit renkten pembeye, turkuazdan laciverte veya bordodan turuncuya kadar onlarca renk seçeneği ile pamuklu dokuma taban oda halı ürünü bulunmaktadır. Bu halıları kullanım alanınızın özelliklerini göz önünde bulundurarak, değişen bu renk ve desenler ile tercih ederken de ölçü konusunda da size sunulan standart ölçülerde veya istediğiniz özel ölçülerde taleplerde bulunabilirsiniz. Özel ölçü taleplerinde de ideal olarak 50-180 cm arasında biri en ölçüsü ve 50-500 cm arasında bir boy ölçüsü oluşturabilirsiniz. Bu sayede belirlediğiniz ölçüler ile kullanabileceğiniz pamuklu dokuma taban oda halıları odanızdaki mobilya dekorasyonu ve zemin dekorasyonu ile mutlak uyum sağlayacak şekilde en yüksek kaliteyi sağlayacaktır.

Pamuk Dokuma Taban Oda Halı Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Bugün halı seçiminde bilindiği üzere halının çeşidine ve boyutlarına bağlı olarak salon halısı, yemek odası halısı, mutfak halısı gibi değişen tercihler bulunmaktadır. Temel olarak da pamuk dokuma taban oda halı genellikle oturma odası veya salon için ideal bir yapı sağlamaktadır. Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde ayağınızın altında pamuk malzemenin sağladığı sıcaklık ile sağlıklı bir yapı bulunurken, diğer mevsimlerde de dekoratif özelliği ile her zaman temizlenebilir garantili bir kullanım bulunmaktadır. Zira ürün açıklamalarında da görebileceğiniz üzere pamuklu dokuma taban oda halıları pratik temizleme yapısıyla çamaşır makinesi içerisinde dahi 30-40 derece sıcaklık arasında hassas yıkama programları ile yıkanabilir. Günlük pratik deterjanlar kullandığınız bu halılarda baskı ve kumaş kalitesinde 2 yıl gibi bir garanti bulunurken, belirtilen talimatlarda yıkama sağlandığında da canlı ve gerçekçi yapısı kolaylıkla bozulmaz. Bugün dertsiz kumaş olarak da adlandırılan yapısıyla üretimi gerçekleştirilen pamuk dokuma taban halı ürünleri, kullanıldığı alanda kolaylıkla fırça uçlu olmamak kaydıyla elektrik süpürgesi vasıtası ile temizlenebilir. Üzerine çay, kahve veya farklı gıda malzemeleri döküldüğünde leke dahi tutmayan pamuklu halı yıkanabilir ürünleri, özellikle çocuklu evlerde oturma odası için çok avantajlı bir yere sahiptir. Çünkü çocuklu evlerde elbette ki sık sık halı üzerine yiyecek ve içecek dökülmesi ve lekeler oluşması ihtimali yüksektir. Ancak pamuklu halı yıkanabilir seçenekleri sayesinde bu risklere karşı kolaylıkla temizleyebileceğiniz bir halı kullanımı elde edebilirsiniz.

Dokuma Taban Yolluk Kullanım Avantajı

Genellikle kullanım alanı için oturma odası ve salon gibi noktalar tercih edilse de pamuk dokuma taban oda halı ürünleri antre ve yolluk gibi noktalarda da kullanılabilir. Çünkü üretimler içerisinde özellikle dokuma taban yolluk seçeneği de sunulması ile birlikte bu sayede evinizin antre ve koridorlarında da aynı kullanım kalitesini elde etmeniz mümkün olacaktır. Özellikle dört mevsim boyunca evinizde çıplak zemin yerine halı kullanımı tercihi bulunuyorsa, dokuma taban yolluk koridor bölgelerinin sorunsuz bir şekilde kapatılabilmesi için en avantajlı kullanımı sağlamaktadır. Öte yandan bu ürünlerin antibakteriyel ve antialerjik yapısı bulunması da evinizin her noktasında çocuklarınızın veya sizin sağlık sorunları yaşamanızı engelleyecektir. Yani özel üretim pamuklu dokuma halı ürünleri, koridor alanında kullanıldığında gün boyunca defalarca üzerinden gelip geçtiğinizde toz biriktirmesi veya halı alerjisi oluşturacak mikroorganizmaların birikmesi açısından uygun zemini oluşturmayacaktır. Çok kolay bir şekilde elektrik süpürgesi ile dahi temizlenebilen dokuma taban yolluk ürünleri, özellikle astım ve nefes darlığı rahatsızlığı bulunan kişilerin evlerinde tereddütsüz şekilde kullanılabilir.

Pamuklu Dokuma Taban Oda Halıları İçin Model Seçimleri

Aslında en önemli nokta; salon, oturma odası veya koridor gibi noktaların hangisinde kullanırsanız kullanın pamuklu dokuma taban oda halıları için doğru desen seçimlerini yapabilmenizdir. Desen seçimlerinde en önemli nokta da kullanım alanındaki her eşya ve hatta ortamın genel ambiyansı ile uyum elde edilebilmesidir. Örneğin, odada bulunan koltuklar, kanepe, sehpalar, raflar, aydınlatma, pencere, perde, şömine, televizyon, TV ünitesi, zemindeki parke gibi her ayrıntı ile uyumlu halı seçilmelidir. Bu açıdan öncelikle belirtilen ayrıntılar göz önünde bulundurularak, pamuk dokuma taban halı seçimlerinde temel renkler ve üzerinde bulunacak desenler hesaba katılmalıdır. Desen açısından bakıldığında da pamuklu dokuma taban oda halı ürünlerinde akla gelebilecek yüzlerce farklı görsel bulunmaktadır. Yani geleneksel motifler, modern çizgiler, üç boyutlu baskılar, klasik görseller, Anadolu halı desenleri, saray halısı motifleri, tablo baskıları veya üç boyutlu derinlik sağlayan görseller gibi her nokta düşünülebilir. Bu açıdan pamuk dokuma taban halı kullanılırken, örneğin siyah tonlarının hakim olduğu bir oturma odasında beyaz mermer desenli bir model seçimi gerçekleştirilebilir. Farklı bir açıdan bakıldığında da pastel ve açık tonların yer aldığı bir oturma odası dekorasyonu içerisinde saray motifleri ile naif ve keyifli bir pamuklu dokuma taban oda halı seçimi gerçekleştirilebilir.

Pamuklu Dokuma Taban Oda Halıları Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel desen aralıkları ve sağlıklı yapısıyla her eve avantaj sunan pamuklu dokuma taban oda halıları kullanımı çok hassas ve her zaman faydalı bir yere sahip ürünlerdir. Bu ürünlerde tüm halı ürünlerinde olduğu gibi elbette ki fiyat belirlemeleri açısından metrekare ölçüleri göz önünde bulundurulur. Çünkü standart olarak kategori içerisinde bulunan tüm ürünler pamuk dokuma taban oda halı seçeneği oluşturduğu için seçimlerde çok geniş bir liste halinde sunulan 80x120 cm veya 180x280 cm geniş boyutlar arasında ki birçok farklı alternatif göz önünde bulundurulur. Aslında sizin de gördüğünüz üzere ölçü seçimi çok geniş bir yapıya sahip olurken, pamuklu halı modelleri ve fiyatları bu ölçü seçimleri ile değişiklik oluşturmaktadır. Seçimlerinizi gerçekleştirirken isterseniz tek bir oda isterseniz farklı odalar için tek sepet içerisinde değişen pamuklu dokuma taban oda halıları fiyatları ile toplu alışveriş yapma imkanınız bulunmaktadır. Alışverişlerinizde sizin için sunulan ücretsiz kargo, yarı yarıya indirim, fabrikadan evinize ürün ulaşımı gibi birçok avantajı göz önünde bulundurarak, alışverişinizi her zaman müşteri odaklı ve avantajlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.