Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Peluş Banyo Paspası İle Banyolarda Değişim

Banyolarda dekorasyon gerçekleştirilirken tıpkı diğer alanlar gibi değişim ve çok daha farklı bir görüntü elde etmek için birçok önemli ayrıntı üzerinde durulabilir. Öncelikle bu noktada klasik bilinen beyaz banyo dekorasyonundan vazgeçmek ile değişen renkleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu değişen renkler içerisinde de kullandığınız banyo aksesuarlarında farklı ürünleri tercih etmek açısından peluş banyo paspası kullanımı gibi bir seçim yapılabilir. Çünkü peluş banyo paspas takımı yumuşacık ve konforlu bir yapıya sahip olarak sade renkleri ve net bir görselliği ile banyonuzda tıpkı dekoratif bir halı kullanmak gibi avantaj sağlayacaktır. Bu küçük değişim sayesinde de banyo bildiğiniz klasik ve değişmez yapısını terk ederek, daha özel ve renkli bir hale gelecektir.

Peluş Banyo Paspası İle Yumuşacık Bir Zemin

Banyoda iki parçalı bir şekilde kullanılacak peluş banyo paspas takımı her parçası ile ayrı bir noktaya yerleşirken, zeminde yumuşacık bir hissiyat elde edilmesini sağlar. Ölçü anlamında 40x60 cm ve 60x100 cm gibi değişen boyutlara sahip olan bu ürünler ikili şekilde temin edildiğinde de bir parçası lavabo önünde bir parçası duşakabin önünde ya da klozet önünde kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Aslında eski sistemlerdeki klozet kapağının da içinde bulunduğu takımlar yerine bugün bu şekilde iki parçalı peluş klozet takımı ürünleri de kullanılmaktadır. Bu durumda küçük parça klozet önünde bulunduğunda klozetin kullanımı sırasında ayaklarınızın altında yumuşacık ve konforlu bir halı kullanma imkanı ortaya çıkacaktır. Bu yumuşak halı aynı zamanda en önemli özelliği ile kaymaz tabana sahip olduğu için bulunduğu noktada kaymadan ve yerinden hareket etmeden dekorasyonun bozulmasına imkan vermeyecektir. Aslında bu özelliği sayesinde bilhassa duşakabin veya duş teknesi önünde kullanıldığında ıslak ayaklar ile üstüne bastığınızda, kayma oluşturmayacağı için güvenli bir kullanım imkanı da ortaya çıkartacaktır. Benzer şekilde lavabo önüne kullanılan peluş banyo halısı sayesinde de aynı avantaj elde edilecek ve bununla birlikte de banyo tabanında kaymaz ve güvenilir bir yapı sağlanacaktır. 

Peluş Banyo Paspası Yapısı Nasıldır?

Banyo peluş paspas ürünleri dayanıklı ve özel bir malzeme olarak polyester malzemeden imal edilmektedir. Ancak bu imalat sırasında iki parçalı bir şekilde taban üzerinde gayet kalın yani yüksek havlı bir halı dokuması bulunmaktadır. Paspasların üst dokusu kalın ve yumuşacık bir peluş olmakla birlikte bu peluş üzerinde değişen sade renklerde bir dokuma bulunmaktadır. Dokuma yumuşak bir hissiyat sağlarken, konforlu kullanımıyla su ile temas ettiğinde dahi ıslaklığın ayakaltında hissedilmesini engeller ve her zaman kuru bir zemin elde edilmesini sağlar. Dayanıklı kaymaz tabanı zeminde su ile temas etmesine rağmen yapısı bozulmadan yıllar boyunca aynı güvenli kullanımın elde edilmesini sağlar. Olumlu özellikleri ile birlikte peluş banyo paspası modelleri renk açısından da 5 farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Bu renk seçenekleri bağlamında açık gri, antrasit, beyaz, krem ve pudra gibi tercihler bulunmaktadır. Diğer tekstil ürünlerinde olduğu gibi üzerinde 3D dijital baskı teknolojisi bulunmamak ile birlikte sade renkleri ile banyo zeminin rengine uyumlu bir şekilde ürün seçimleri yapılarak, kullanılması mümkün olmaktadır. Ürün yapısı gereği kolaylıkla yıkanabilir, temizlenebilir, kurutulabilir, koku ve çürüme yapmadan leke tutmaz özelliği ile kolaylıkla kullanılabilir. Ayrıca peluş banyo paspası üst yapısında peluş dokumaya sahip olsa da hiçbir şekilde tüy dökme gibi bir sorun oluşturmaz ve banyonun ekstra olarak daha fazla kirlenmesine neden olmaz.

Peluş Banyo Paspası Modelleri Renk Seçimi

Peluş banyo paspası modelleri arasında renk seçimi gerçekleştirmek için elbette ki standart olarak sayılan ürün renkleri arasında bir tercih yapmanız gerekecektir. Bu açıdan da öncelikle banyonuzun taban rengini hesaba katarak, bu taban rengine uyumlu bir peluş banyo paspası seçmek gerekir. Banyolarda taban kaplaması için çok uzun yıllardır standart bir şekilde karo taşlar veya mermer döşemesi kullanılmaktadır. Ancak modern sistemlerde banyo tabanı için su geçirmez özellikli ve suya dayanıklı yapısı ile parke kaplamaları da kullanılmaya başlanmıştır. Bu yapıya bağlı olarak karo taş, mermer veya parke zeminlerde uygun değişen renkler ile kullanım gerçekleştirebilmek için gri peluş banyo paspası gibi bir tercih sağlayabilirsiniz. Çünkü gri peluş banyo paspası her zemin üzerinde ideal bir görüntü ile kullanılabilecek yapısıyla ya kendini net bir şekilde belli eder ya da dekorasyona uyumlu bir şekilde estetik bir yapı ile kullanılabilir. Diğer noktalarda düşünüldüğünde de özellikle banyonuzda bilhassa beyaz bir zemin bulunuyorsa, bu beyaz zemin üzerinde antrasit bir renk kullanımı tercih edebilirsiniz. Ayrıca yine bu ürün tercihlerinde beyaz zemin rengi üzerinde peluş klozet takımı için pudra veya krem rengi bir kullanımda tercih edilebilir. 

Peluş Banyo Paspası İle Dekorasyon

Banyonuzun renk özelliklerine bağlı olarak peluş banyo paspası için doğru renkleri tercih ettiğinizde, temin ettiğiniz ürünler ile keyifli bir dekorasyon gerçekleştirebilirsiniz. Bu dekorasyon açısından da öncelikle banyonun boyutlarını göz önünde bulundurmanız ve iki parçadan oluşan peluş banyo paspas takımı ürünlerini doğru noktalara yerleştirmeniz gerekecektir. Bu çerçevede birçok banyo içerisinde dekorasyon gerçekleştirilirken banyo halılarının yerleşimi için 4 farklı nokta göz önünde bulundurulur. Bu noktalarda sırasıyla klozet önü, lavabo önü, duşakabin veya teknesinin önü, banyonun tam orta noktası yer almaktadır. Yerleşim için iki farklı nokta belirlemeniz ve peluş banyo paspas takımı yerleşimini bu noktalara sağlamanız gerekecektir. Örneğin, küçük parçayı klozet önünde kullandığınızda, büyük parçayı lavabo önünde veya duşakabin önünde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu noktada bazen duşakabin ile lavabo arasında fazla mesafe bulunmadığında büyük parça rahatlıkla bu ara bölgeyi dolduracak ve avantajlı bir dekorasyon sağlayacaktır. Ancak banyo boyutları büyük olduğunda temin ettiğiniz iki parçalı peluş banyo halısı için bir parçayı klozet önünde bir parçayı hemen duş teknesi veya küvet çıkışında kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bazen bu noktalarda farklı banyo paspası ürünleri ile birleşim gerçekleştirilerek, uyumlu bir şekilde bu set daha fazla parça elde etmek için kullanılmaktadır. Bu durumda büyük parça banyonun tam orta noktasında peluş banyo halısı konumunda da kullanılabilir.

Peluş Banyo Paspası Fiyatları

Pratik ve konforlu bir kullanım sağlayarak dekoratif özellik sunan peluş banyo paspası modelleri temizlik ve düzen konusunda da çok konforlu bir yapıya sahiptir. Çünkü bu ürünler polyester yapısı nedeniyle çamaşır makinesinde yıkama için uygun bir yapı sağlamaktadır. Çamaşır makinesi içerisinde yıkandığında banyo peluş paspas ürünleri hem taban bölümünde hem de peluş bölümünde herhangi bir yıpranma ya da dökülme gibi sıkıntı çıkarmaz. Renk solması yaşamadan yıkama işleminin gerçekleştirilmesi için ek bir deterjan kullanmadan günlük deterjanlar ile 30-40 derece sıcaklık arasında makinede hassas yıkama gerçekleştirilebilir. Bu sayede banyonuzda uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebileceğiniz peluş banyo paspas takımı ürünleri temin etmek mümkün olacaktır. Ürünlerde tek bir adet temin gerçekleştirmek veya birden fazla set temini gerçekleştirmek vasıtasıyla değişen dönemlerde değişen kullanımlar elde edebilirsiniz. Bu açıdan da her zaman avantajlı bir şekilde sunulan peluş banyo paspası fiyatları değerlendirilerek, istediğiniz sayıda set tek pakette ücretsiz kargo gibi fırsatlar ile temin edilebilir. Hatta ideal peluş banyo paspası fiyatları ile birlikte sistem tarafından sunulan ödeme koşulları ve WhatsApp siparişi gibi fırsatlar değerlendirilerek çok keyifli alışverişler yapılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.