Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Post Ve Peluş Halı Zarifliği

Oturma odası veya salon gibi alanlarda dekorasyon gerçekleştirilirken, zarif dokunuşlar sağlamak çok küçük ama önemli değişimler ortaya çıkarır. Bu dokunuşlar içerisinde özellikle halı kullanımında doğru seçimler yapmak önemlidir. Genel ve büyük bir oturma odası ya da salon halısı kadar yine çok önemli bir yere sahip olacak şekilde ufak dokunuşlar sağlayan post ve peluş halı kullanımları da tercih edilebilir. Yumuşacık ve pamuk gibi bir yapıya sahip olan post halı ürünleri, kullanıldığı alanda kimi zaman bir fiskos sehpasının yanında kimi zaman bir tekli koltuğun önünde ayrı bir dekoratif görsellik sağlar. Bazen odalar arasındaki geçişlerde bazen yemek masasının yanı başındaki boşluk alanda kullanılabilecek peluş halı ürünleri, çok keyifli sade renkleri ve dolgun bir yapıya sahip olarak önemli bir tercihtir.

Post Ve Peluş Halı Yumuşaklığı

Zeminde her zaman yumuşak ve dokusu ile huzur veren bir halının bulunması her evin temel ihtiyacıdır. Bu açıdan da seçilen halıda istenilen yumuşaklığın ve dekoratifliğin elde edilmesi gerekir. Örneğin, post halı modelleri adından da çağrıştırdığı üzere kürk yapısı ile doğal bir görüntü ortaya çıkarır. Eski zamanların klasik kullanımlarına bakıldığında doğal hayvan kürklerinin kullanması yerine doğaya, çevreye ve hayvanlara zarar vermeden benzer bir yapı ile üretilmiş peluş post halı ürünleri, size bu kullanımı iç rahatlığı duyarak yaşama şansı sağlamaktadır. Bu kullanım sırasında ek bir nokta olarak da peluş halı modelleri içerisinde birçok farklı renk ve boyut seçeneği ile önemli avantajlar elde edilmektedir. Örneğin, kimi zaman hafif açık renklere sahip olan bir salonda koltuklarınız ile uyumlu ya da yemek takımı ile uyumlu sade bir post halı beyaz seçimi gerçekleştirilebilir. Biraz daha koyu bir ton ile açık renk birleşimi gerçekleştirmek açısından post halı gri seçimleri yapılabilir. Daha koyu ve daha ağır renk dekorasyonlarda önem verdiğiniz evlerde de ahşap mobilyalar ve deri mobilyalar ile siyah ve koyu gri gibi peluş halı modelleri tercih edilebilir. Bu tercihler gerçekleştirildiğinde de kullanım alanında ayağınızın altında yumuşacık bir doku hissederek, özellikle kış mevsimlerinde keyifli bir şekilde televizyon izleyebilir, ailenizle sohbet edebilir veya misafirlerinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Aslında bu özel üretim yapay post halı modelleri içeriğinde yer alan bambu ve viskon malzeme birleşimi ile sadece evlerinizde değil ofislerinizde ve çalışma odalarınızda da aynı keyifli kullanımı sağlayabilir. Görselliği sayesinde çalışma masanızın ön tarafında bulunabilecek bu halı veya ofis masanızın önünde bulunabilecek bu halı, misafirlerinizin görsel açıdan da kullandığınız alanı gayet dekoratif görmesini sağlayacaktır.

Peluş Salon Halı Modelleri İle Sadelik

Çok eski zamanlardan bu yana kullanılan peluş halılar ve postlar ihtişamın ama sade bir görselliğin elde edilmesi için önemli bir yere sahip olmuştur. Günümüzde de sade renkler ve doğal bir görüntü sağlayabilmek için peluş salon halı modelleri aynı yapı ile tercih edilebilir. Bu halılar özellikle salon kullanımı için seçilebilecek değişen boyutlarıyla isterseniz 160x280 cm gibi büyük bir boyutta kullanılabilir. Bugün boyut açısından peluş post halı modelleri çok geniş bir yapıya sahip olurken, bu ürünlerde standart bir şekilde sunulan boyutlarda değişen renk seçimlerinden yararlanarak, özel kullanımlar elde edilebilir. Salon ve oturma odası açısından düşünüldüğünde beyaz veya siyah post halı tercihleri gerçekleştirdiğiniz zaman bu halıyı her zaman temiz ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Çünkü dokuması %100 polyester iplik ile peluş şeklinde gerçekleştirilen post peluş halı taban açısından da kaymaz taban yapısına sahiptir. Kullanıldığı alanda sabit bir şekilde toplanma ve kayma oluşturmaz ve bunun yanında üzerinde toz toplama, tüy dökme, renk solması gibi problemler ortaya çıkarmaz. Bu nedenle peluş paspas ürünleri ideal yapısı sayesinde salonlarda değişen boyutlar ile keyifli bir kullanım sağlamaktadır. Salon kullanımında özellikle bu ürünleri seçerken, en fazla dikkat etmeniz gereken nokta da renk uyumunu elde etmektir. Zira peluş paspas ürünlerinde renk açısından desenlerden ve modellerden çok sade renklere önem verilmiştir. Örneğin, siyah post halı seçimi bugün her salonda ve her mobilya ile uyumlu bir şekilde tercih edilebilir. Bu tarz bir halı; deri bir koltuk takımı, kadife koltuklar, tek bir kanepe veya TV karşısında kullandığınız bir ikili koltuk ile birlikte kullanılabilir.

Post Yatak Odası Halı Modelleri Tercihinizi Yapın

Post peluş halı ürünleri sadece oturma odası ve yatak odası gibi gündelik hayatta çok sık kullanılan noktalarda değil aslında yemek odası ve yatak odası gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Örneğin, post yatak odası halı modelleri arasında da keyifli bir seçim yapılarak, yatak odanızda yumuşak ve dekoratif bir zemin elde edebilirsiniz. Bu konuda hemen yatağınızın ayak ucunda geniş bir halı ölçüsü ile kullanım sağlayabileceğiniz gibi yatağınızın her iki tarafın da ince yolluklar sayesinde kullanım gerçekleştirilebilir. Bu seçimlerde de yine yapay post halı modelleri içerisinde siyah, gri, beyaz, krem veya pudra renk gibi seçimleri yapabilirsiniz. Bu sayede kirlenme yapmayan, tüy toplamayan ve tozlanma oluşturmayan yıkanabilir post halı ürünleri ile yatak odanızda bambaşka bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

Peluş Halı Modelleri Sizi Asla Yormaz

Halılar evde en fazla kirlenecek ve çok sık temizlenmesi gereken eşyalar olurken, peluş halı modelleri sizi asla yormayacak bir yapıya sahiptir. Çünkü yıkanabilir post halı ürünleri, her zaman kolaylıkla temizlenebilir ve ardından güneş ya da kurutma makinesi ihtiyacı bulunmadan kapalı bir ortamda kurutulabilir. Üretim malzemeleri arasında bambu ve viskon tabanlı olarak polyester iplikler yer aldığı için bu halılar leke tutmayan özellikleri ile çay ve kahvenin çok sık dökülebileceği salon gibi ortamlarda tereddütsüz kullanılabilir. Örneğin, peluş salon halı modelleri tercih edildiğinde, misafirlerinizi ağırladığınız yoğun bir gün sonrasında halılarınızı leke tutmayacak yapısıyla çamaşır makinesinde kolayca yıkayabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir temizlik elde ederken, kullandığınız post halı büyük boy veya küçük boy ürünleri lekesiz bir şekilde tekrar kullanıma hazır olacaktır. Özel bir şekilde sizlere sunulan yıkama talimatları sayesinde post halı yıkama işlemlerini çok kısa sürede tamamlamanız mümkündür. Halının rengi ve boyutu fark etmeksizin yeterli kapasiteye sahip bir çamaşır makinesi içerisinde evinizdeki doğal deterjanlar ile 30-40 derece arasında yıkama sağlanabilir. Yıkama sonucunda bu halılarda renk solması ve keçeleşme gibi sorunlar ile karşılaşma ihtimali bulunmamaktadır. Ayrıca post halı modelleri yıkama sonucunda taban özelliklerini de kaybetmeden kaydırmaz yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanılmaya devam edilebilir.

Post Halı Fiyatları Her Zaman İdeal

Evinizde isterseniz salon isterseniz oturma odası isterseniz yatak odasında kullanabileceğiniz post halı ürünleri her zaman ideal rakamlarda temin edilebilir. Bu açıdan öncelikle bahsedildiği şekilde kullanacağınız alana göre renk seçimlerini sağlamanız ardından odanızın ölçülerine bağlı olarak boyut seçimleri gerçekleştirmeniz gerekecektir. Keza bu noktada post halı fiyatları açısından da belirleyici nokta boyutlar olmaktadır. Boyutlarda en küçük boyuttan en yüksek boyuta kadar seçilen peluş post halı ürünlerinde her zaman ideal rakamlar ile karşılaşmanız mümkündür. Seçtiğiniz boyutlarda farklı renklere rağmen peluş halı fiyatları birbirine yakın rakamlara sahip olurken, alışveriş sırasında da birçok değişen avantaj yer almaktadır. İsterseniz tek bir ürün isterseniz birden fazla ürün tek bir sepet içerisinde birleştirilerek ideal post halı modelleri fiyatları ile değişen avantajlardan yararlanarak halı alışverişleri yapılabilir. Bu noktada sizlere alışveriş açısından ücretsiz kargo fırsatları, sıfır üretim, özel bir şekilde paketleme, garanti koşulları, iade koşulları ve pratik ödeme koşulları gibi birçok fırsat sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.